18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest córką znanej matki!

Ona zastąpi Szatan w "M jak miłość"! Aż drżą nam palce!

09.12.2021  15:31
Kurdej-Szatan wylatuje, ale TVP się nie cacka. Nowa obsada w "M jak miłość"
Kurdej-Szatan wylatuje, ale TVP się nie cacka. Nowa obsada w "M jak miłość" Fot: VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan wylecieli z hukiem z TVP i „M jak miłość”. Jacek Kurski mógłby załamać się i opłakiwać stratę na Żoliborzu, roniąc łzy w mankiet prezesa... ale tego nie zrobi! Nie ma czasu na sentymenty! Już zaangażował do kultowego serialu nowe gwiazdy, które zastąpią blondynką z reklamy Playa i jej lubego. Trzeba przyznać, że bez Szatanów, obsada i tak będzie diabelnie dobra.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan pożegnali się z serialem „M jak miłość”. Zamiast nich pojawią się nowe twarze i nazwiska, ponieważ obsada już została uzupełniona. Trzeba przyznać, Kurski przeładował i to na ostrą amunicję grubego kalibru. Przypominamy również, że na antenie Telewizji Polskiej wyemitowano już odcinek "M jak miłość", w którym ostatni raz pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan.

Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w "M jak miłość"?

Jak ujawnia „Super Express”, fani serialu już w grudniu będą mogli na ekranie podziwiać córkę Ewy Błaszczyk, Mariannę Janczarską i Janusza Onufrowicza, który dołącza do obsady na stałe. 

Według naszej wiedzy już 13 grudnia poznamy psycholog Dagmarę Bednarek, którą zagra Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk. Tydzień później w szpitalu w Gródku pojawi się natomiast Grzegorz grany przez Janusza Onufrowicza – podaje „Super Express”.

Czy to wystarczy, by  fani „M jak miłość” otarli łzy? Przecież dosłownie przed chwilą pożegnali też Andrzejka i jego żonę Marzenkę, których grali Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska.

Przejmujcie się tym, że Basia Kurdej-Szatan zniknęła z "M jak miłość"? A może zupełnie was to nie obchodzi?

Czytaj także