18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Ktoś skrzywdził Viki Gabor?! Niepokojące słowa i łzy

04.09.2021  12:34
Viki Gabor została skrzywdzona?
Viki Gabor została skrzywdzona? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Viki Gabor ma dopiero 14 lat, ale już cieszy się ogromną popularnością. Niestety, młody wiek i sława to często niebezpieczne połączenie. Czy ktoś skrzywdził piosenkarkę?

Viki Gabor od momentu zwycięstwa w Eurowizji Junior jest niekwestionowaną gwiazdą. Jej piosenki stają się hitami, a popularność młodej piosenkarki rośnie z każdym kolejnym występem. Niestety, nie zawsze jest to dla niej bezpieczne.

Tym razem niepokojące słowa nastolatki mogą wskazywać na to, że ktoś ją skrzywdził. Polały się łzy, a atmosfera zdecydowanie mocno zgęstniała. Fani mają nadzieję, że u ich idolki wszystko jest w porządku. Jak to się zaczęło? 

Viki Gabor została skrzywdzona?

14-letnia Viki Gabor opublikowała w sieci nową piosenkę "Moonlight", wraz z teledyskiem, który ukazał się w serwisie Youtube (możecie go obejrzeć poniżej). Oczywiście, utwór natychmiast stał się hitem i został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, ale niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy ktoś skrzywdził ich idolkę?

Dlaczego? Otóż w tekście nowej piosenki zawarte są bardzo niepokojące słowa, Mowa nawet o lejących się łzach! "Zmieniam status na fake friends", "Zakładam maskę i znikam wśród łez", "Tyle razy próbowałam ufać", "Nie mam siły dłużej tego słuchać", "Łatwo śpiewać: never give up. W tłumie ludzi jestem sama. Słyszę brawa, potem cisza", "Czasami chcę po prostu zniknąć" - brzmią niektóre fragmenty piosenki. 

Takie teksty są wręcz niebezpieczne. Nastoletnia psychika jest krucha, mamy więc nadzieję, że Viki Gabor poza sceną jest w dobrej formie psychicznej, jeśli nie — oby rodzice należycie o nią zadbali. Niektórzy mają nadzieję, że to tylko piosenka, ale przecież artyści zazwyczaj inspirują się swoim życiem. Myślicie, że młoda piosenkarka ze wszystkim złym sobie poradzi?