Kabaret starszego pana?

Nowa dziewczyna Wojewódzkiego! "Serce mu stanie przy tej wnusi"

11.09.2019  15:20
Kuba Wojewódzki wybiera coraz młodsze - czy licealistki powinny mieć się na baczności?
Kuba Wojewódzki wybiera coraz młodsze - czy licealistki powinny mieć się na baczności? Fot: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki, który sam o sobie mówi „król TVN-u”, chyba znowu jest zakochany. Renata Kaczoruk już dołączyła do licznego grona byłych Wojewódzkiego, a jej miejsce zajęła młoda studentka medycyny. Czyżby Wojewódzki zaczął poważnie myśleć o przyszłości?

Kuba Wojewódzki znowu ma apetyt na miłość. Oczywiście w jego menu znalazła się jak zwykle o wiele młodsza kobieta. W swoim programie (w odcinku którym gościła Agata Kulesza) wyznał, że ma nową dziewczynę i jest od niego młodsza od 34 lata! Jak widać, wybiera coraz młodsze. Czy wkrótce na jego celowniku znajdzie się Roksana Węgiel?

Jak podaje „Fakt”, nowa kobieta Wojewódzkiego ma 22 lata i studiuje medycynę. Podobno showman rozmawia z tajemnicza brunetką nocami o trzustce i „będzie jego lekarzem ostatniego kontaktu”.

Przestali się ukrywać, bo widywano go z nią już na warszawskim Placu Zbawiciela. Można ją było także zobaczyć na Instagramie Wojewódzkiego na zdjęciu, na którym pochwalił się przy okazji luksusowym samochodem.

Okazuje się, że ojciec nowej wybranki jest młodszy od Wojewódzkiego! Być może "teść" nie wie, że Kuba zmienia kobiety jak samochody...

Obrzydliwy stary dziad z małym fistaszkiem  - pewien internauta skomentował zdjęcie Wojewódzkiego z nową dziewczyną na Pudelku.

Serce mu stanie przy tej wnusi - podejrzewa Marysia. (Facebook/Radio ZET)

Przeczytaj więcej
Komentarze