18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazdor szaleje

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?! Zaskoczył wszystkich

03.01.2020  21:37
Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?! Zaskoczył wszystkich
Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?! Zaskoczył wszystkich Fot: Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki, znany z tego, że jest dobrym show-manem i wiecznym chłopcem, zostanie ojcem? "Król TVN" zaskoczył chyba wszystkich fanów.

Kuba Wojewódzki od lat cieszy się pozycją "króla TVN". Dziennikarz prowadzi swój autorski program, jeździ drogimi samochodami i zmienia swoje młode partnerki. Nikt nie kojarzy go z dojrzałością.

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?!

Z resztą sam Kuba Wojewódzki nosi łatkę wiecznego chłopca z dumą. Niemniej, w 2020 roku postanowił nas wszystkich porządnie zaskoczyć. Celebryta zamieścił na Instagramie enigmatyczny post, który wszystkim daje do myślenia.

Postanowienia noworoczne ~ Wolność, miłość, wyobraźnia... Poza tym: 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube

- napisał na Istagramie.

To zrodziło spekulacje, że Kuba Wojewódzki już spodziewa się narodzin dziecka. Jeśli zaś nie - to czy możemy się spodziewać, że będzie w tym roku dążył do zostania tatusiem?

Wszyscy zastanawiają się, że "król TVN" napisał to wszystko na poważnie, czy to po prostu kolejna prowokacja z jego strony. W tym akurat wypadku - czas pokaże. 

Przeczytaj więcej
Komentarze