18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walka w sądzie

Kulisy rozwodu Królikowskiego i Opozdy. Tak UMIERA MIŁOŚĆ

16.05.2022  20:01
Joanna Opozda się nie podda. Antka Królikowskiego czeka BATALIA SĄDOWA
Joanna Opozda się nie podda. Antka Królikowskiego czeka BATALIA SĄDOWA Fot: TRICOLORS/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski naprawdę się rozwodzą. Krótka bajka miłosna, której doświadczyli w show-biznesie zaowocowała dzieckiem i... skandalem. Teraz młodzi aktorzy się rozwodzą!

Joanna Opozda najpierw miała bajkowy ślub z Antonim Królikowskim, by potem... Pozostać sama z ich nowo narodzonym synkiem. Teraz piękna aktorka dojedzie niewiernego męża. W sądzie jest już pozew rozwodowy. Co więcej, 22 lutego 2022 roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Nie tylko bardzo źle znosiła stan błogosławiony, ale jeszcze jej biologiczny ojciec w sposób bestialski atakował swoją najbliższą rodzinę.

Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła liczyć przynajmniej na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Nic bardziej mylnego, to właśnie on zrobił jej w najważniejszym momencie życia niewysłowioną krzywdę.

Joanna Opozda się nie podda. Antka Królikowskiego czeka BATALIA SĄDOWA

Wszystko wskazuje na to, że już w okresie ciąży swojej żony niewierny aktor nawiązał gorący romans z młodą i ambitną prawniczką. Joanna Opozda postanowiła zrezygnować więc z towarzystwa niewiernego małżonka i zmienić swoje życie zupełnie. 

Rozwód nie będzie dla Antoniego Królikowskiego łatwy, bowiem Joanna Opozda nie zamierza mu tego wszystkiego puścić płazem. Niejedna osoba może się zdziwić przebiegiem tej sprawy. Kulisy zdumiewają już teraz!

Jak dowiedział się serwis WP Kobieta, który dotarł do osoby z otoczenia Opozdy i Królikowskiego, aktorka ma plany walczyć o orzeczenie o winie Antka, a do tego chce prawnie uregulować alimenty na Vincenta, którego obecnie utrzymuje sama. Informatorzy twierdzą dodatkowo, że aktor na razie raczej średnio sprawuje się w roli ojca...

Antek niemal nie łoży na Vincenta. Nie poczuwa się do roli ojca, nie partycypuje w wydatkach i spędza z dzieckiem mało czasu. Trudno się z nim dogadać, bo głowę zaprzątają mu inne rzeczy

- dowiadujemy się od osób bliskich tej sytuacji.

"Dlatego Joasia postanowiła uporządkować swoje sprawy w korzystny dla Vincenta i uczciwy sposób. Nie jest tajemnicą, że to aktor zdecydował się na porzucenie rodziny bez względu na konsekwencje" - cytuje WP Kobieta.

Trzymacie za nią kciuki?