Ludzka tragedia

Kultowy aktor parał się prostytucją i okradaniem zwłok. Dramat z młodości

26.01.2020  16:39
Kultowy aktor parał się prostytucją i okradaniem zwłok. Dramat z młodości
Kultowy aktor parał się prostytucją i okradaniem zwłok. Dramat z młodości Fot: ISOPIX/EAST NEWS

Gerard Depardieu jest znany na całym świecie. Mało kto wie, że zanim został kultowym aktorem, miał niesamowicie ciężkie życie. Skandalista ma za sobą historię, która niejednego by złamała. 

Gerard Depardieu jest jednym z najbardziej znanych aktorów na świecie. Parę lat temu wywołał skandal, kiedy w ramach protestu postanowił opuścić rodzinną Francję i przyjąć z rąk Władimira Putina rosyjskie obywatelstwo. 

Ostatnio Gerard Depardieu powrócił na usta wszystkich, wydając swoją autobiografię. Jak się okazuje, młodość aktora była trudna, żmudna, smutna i zupełnie pozbawiona jakiegokolwiek dobra.

Gerard Depardieu miał bardzo trudną młodość

W biografii Depardieu wspomina swoje koszmarne dzieciństwo. Kiedy jego matka była w ciąży, próbowała pozbyć się Gerarda przy pomocy druta do robótek ręcznych. Wiele razy wykrzykiwała mu to, że w ogóle się urodził w kłótniach. Nic dziwnego, że młody aktor zszedł na złą drogę.

W wieku 10 lat zaczął on uprawiać prostytucję. Podobał się głównie starszym mężczyznom, którzy płacili mu za zbliżenia. Gdy podrósł, zaczął się parać kradzieżami i pobiciami. Uczestniczył również w wykopywaniu i okradaniu świeżo pochowanych zwłok.

Przełomem w jego życiu stał się kontakt z pewnym agentem homoseksualistą, który dostrzegł jego naturalny talent i opłacił mu naukę w zawodzie aktora. Aktualnie przeszłość mocno się na Gerardzie odbija. Odtwórca roli sympatycznego Obeliksa nadużywa alkoholu i zmaga się z potężną nadwagą. 

Patrząc na to, co spotkało go w życiu, wcale nas nie dziwi, że nie żyje wzorowo. 

Przeczytaj więcej
Komentarze