18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szybko się podniosła

Kurdej-Szatan ma już nową pracę! Kurski dostanie białej gorączki?

27.11.2021  11:17
Barbara Kurdej-Szatan dostała nową pracę
Barbara Kurdej-Szatan dostała nową pracę Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kłopoty wizerunkowe Barbary Kurdej-Szatan odchodzą w zapomnienie? Po tym, jak z hukiem wyleciała z TVP, nagle dostała nową, cieplutką posadę u konkurencji.

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny podpadła władzy PiS, a tym samym szefowi TVP Jackowi Kurskiemu. Aktorka zwyzywała polskich żołnierzy i straż graniczną po tym, jak dowiedziała się o spychaniu małych dzieci migrantów na granicę, do lasu, zamiast umieścić je w ośrodkach dla uchodźców i udzielić pomocy. Po tym incydencie artystka stała się persona non grata w TVP i straciła angaż w "M jak Miłość".

Kłopoty celebrytki nie trwały jednak długo. Fakt, Kurdej-Szatan ciągle mierzy się z potwornym hejtem, zaczyna się jednak odbijać zawodowo. Właśnie dostała nową pracę!

Kurdej-Szatan ma nową pracę

Pomocną dłoń do aktorki wyciąga telewizja Polsat. Barbara Kurdej-Szatan występowała już w kilku różnych produkcjach stacji, między innymi w serialu "Prosto w serce" i show "Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". Władze Polsatu są bardzo zadowolone ze współpracy, więc szykują dla artystki nową posadkę.

Aktorka dostała angaż w widowisku "Świat pełen niespodzianek" - donosi Press. To rodzinny musical opowiadający historię dzieci podróżujących do baśniowego lasu i krainy lodu. Obok Barbary Kurdej-Szatan w spektaklu pojawią się między innymi mąż aktorki Rafał Szatan, Wiktoria Gąsiewska, Rafał Maserak, Krzysztof Ibisz czy Kasia Moś.