18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wraca do mediów

Kurdej-Szatan ostrzega migrantów. Opublikowała wpis po arabsku

13.11.2021  14:52
Barbara Kurdej-Szatan chce pomóc migrantom
Barbara Kurdej-Szatan chce pomóc migrantom Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Barbara Kurdej-Szatan kilka dni temu wywołała internetową burzę po napisaniu kontrowersyjnej opinii na temat polskiej straży granicznej. Teraz aktorka po raz kolejny wypowiedziała się ws. kryzysu migracyjnego, wygłaszając ważny apel.

Kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie kontrowersyjny wpis na temat kryzysu migracyjnego. Celebrytce nie spodobało się, że straż graniczna brutalnie traktuje koczujących tam migrantów, przez co funkcjonariuszy nazwała "maszynami wykonującymi rozkazy". Oberwało się również polskim włazom, a sprawą zajęła się prokuratura.

Kurdej-Szatan chce pomóc migrantom

Po kilku dniach przerwy gwiazda Playa powróciła na Instagrama, udostępniając apel Rodziny bez Granic. Celem projektu jest "wskazywanie organizacji i miejsc, w których każdy może zaangażować się w pomoc dla osób uwięzionych na granicy, a także informować migrantów o zagrożeniach, aby zrezygnowali z tej morderczej podróży".

Przekażcie również dalej. Może macie gdzieś znajomych, którzy np. pracują z obcokrajowcami i mogą przesłać te informacje do osób ze swoich krajów - napisała na Instagramie aktorka.

Ze względu na ostatnią aferę 36-latka została zwolniona z TVP, jednak pozostałe firmy, z którymi współpracuje, zapewniają, że jest bezpieczna. Ostatnio informacje te potwierdziła telewizja Polsat, dodając, że aktorka została nawet zaproszona do jednego z odcinków "Twoja twarz brzmi znajomi". Może również wystąpić podczas Sylwestra Polsatu.