18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnia mroczne tajemnice

Kurdej-Szatan uderza w TVP. "Kurski chciał mnie wyp***"

24.01.2022  09:43
Basia Kurdej-Szatan ujawnia mrocze tajemnice TVP. Dlaczego Kurski ją zwolnił?
Basia Kurdej-Szatan ujawnia mrocze tajemnice TVP. Dlaczego Kurski ją zwolnił? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Barbara Kurdej –Szatan została wyrzucona z TVP za swoje wypowiedzi o Straży Granicznej... czy aby na pewno? W wywiadzie dla Żurnalisty postanowiła ujawnić nowe informacje o zakończeniu współpracy z telewizją Jacka Kurskiego. Od dawna była na jego celowniku?

Basia Kurdej-Szatan na Instagramie dodała nienawistny wpis o Straży Granicznej i przekreśliła swoją karierę. Wyleciała z reklam Play, a do tego zwolniono ją z Telewizji Polskiej, gdzie występowała w „M jak miłość”. W najnowszym wywiadzie dla Żurnalisty ujawniła, że tak naprawdę prezes Jacek Kurski od dawna planował wyrzucenie ją z Telewizji Publicznej. Czym mu podpadła?

Basia Kurdej-Szatan o wyrzuceniu z TVP. Wojna z Kurskim?

Z wywiadu wynika, że Kurdej-Szatan ma ogromny żal do Kurskiego za usunięcie jej z obsady „M jak miłość”. Twierdzi, że tak naprawdę została zwolniona, bo nie dała sobą sterować.

Pan Kurski to już dawno chciał mnie wypi*przyć z TVP tak całkowicie. On już dawno mnie wywalił tak naprawdę. Teraz mnie tak całkiem wyrzucił, bo po prostu wyrzucił mnie z serialu "M jak miłość", który jest w tej telewizji od 20 lat, przeżył wiele rządów i to jest dziwne. To jest wkurzające, że ktoś, kto nie był od początku serialu i tak sobie decyduje za producenta. Nie dałam się sterować, więc mnie zwolnili – powiedziała Kurdej-Szatan u Żurnalisty.

Kurdej-Szatan z reklamy Play odniosła się także do hejterów, którzy zarzucili jej ocieplanie wizerunku akcjami charytatywnymi. Czyżby urocza blondynka z reklam Play zamierzała ten wizerunek zmienić i wkrótce pokaże pazurki?

Zawsze angażowałam się w przeróżne akcje charytatywne i jak wrzuciłam coś, to akurat dotyczyło sprzedaży kalendarza dla ośrodka preadopcyjnego w Otwocku, to oczywiście pierwsze komentarze były, że to ocieplanie wizerunku. Tylko że ja mam gdzieś ocieplanie wizerunku, bo ja nie muszę sobie ocieplać wizerunku. Nawet nie mam ochoty tego robić, bo wyjątkowo długo miałam naprawdę mocno ciepły wizerunek, który mnie często irytował. I wcale nie żałuję, że się wydarzyło, jak się wydarzyło, a ocieplanie wizerunku mam naprawdę w d*pie – powiedziała Kurdej-Szatan.

Gdzie teraz znajdzie pracę Kurdej-Szatan? To wciąż tajemnica. Radio Zet nieoficjalnie podaje, że może przygarnąć ją stacja TVN. Czy jednak ostre wypowiedzi u Żurnalisty zachęcą pracodawców?