18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Baśka szczera do bólu

Kurdej-Szatan ujawnia tajemnice TVP. Kurski dziś nie zaśnie

15.06.2021  14:14
Basia Kurdej-Szatan odkrywa sekrety TVP. Kurski załatwił jej pracę?
Basia Kurdej-Szatan odkrywa sekrety TVP. Kurski załatwił jej pracę? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan wyleciała z TVP? Blondynka z reklamy Play postanowiła ujawnić prawdę o swojej relacji z Jackiem Kurskim. Czy jej poglądy były drzazgą dla prezesa Telewizji Polskiej? Wszystko jasne, prawda wypłynęła jak coś co bardzo brzydko pachnie… sami dobrze wiecie co.

Basia Kurdej-Szatan to kobieta sukcesu. Reklamowała sieć komórkową, teraz reklamuje szampon, a do tego prawie została nową prowadzącą Mam Talent!. Dlaczego odeszła z TVP? Czy tak naprawdę została wyrzucona z Telewizji Polskiej? Seksowna blondynka z boreliozą postanowiła odnieść się do plotek i ujawniła prawdę co działo się między nią, a Jackiem Kurskim.

Barbara Kurdej-Szatan o relacjach z Kurskim i pracy w TVP

Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie z portalem Pomponik przyznała, że nie była ulubienicą Kurskiego i nie prowadziła programów TVP z powodu znajomości z tym politykiem.

Nie byłam ulubienicą Jacka Kurskiego. My praktycznie się nie znaliśmy. Prywatnie rozmawialiśmy tylko raz i tyle. Kontaktowałam się raczej z produkcjami, dla których pracowałam. To z nimi miałam kontakt, jeśli chodziło o próby i nagrania. Nie załatwiałam tego z Jackiem Kurskim – ujawnia Basia Kurdej-Szatan. (Pomponik)

Przypominamy, że Jacek Kurski kilka dni temu został ponownie wybrany na prezesa TVP i czeka nas jego kolejna kadencja w publicznych mediach. Jak przeżyła to Szatan? Okazuje się, że zupełnie jej to nie obchodzi.

Nie wiem, czy Jacek Kurski dobrze zarządzą telewizją, bo nie interesuję się tym, co się dzieje w TVP. Kompletnie nic nie wiem na ten temat. Nie oglądam za bardzo TVP, bo ja mało telewizji oglądam. Mam małe dziecko i inne zajęcia – powiedziała Kurdej-Szatan.