18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie nie do poznania!

Sukces Kurdej-Szatan! Wystąpi w słynnym show!

Wojciech Kozicki
06.07.2021  12:33
Barbara Kurdej-Szatan dołącza do "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wygrała nową edycję?
Barbara Kurdej-Szatan dołącza do "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wygrała nową edycję? Fot: Tomasz Urbanek/East News

Basia Kurdej-Szatan znów odniosła sukces. Nowa edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” odbędzie się z jej udziałem. Czy jako nowa uczestniczka show, oprócz pieniędzy, zdobędzie też poklask i uznanie jury?

Barbara Kurdej-Szatan nie dostała się do nowej edycji „Mam talent”, ale za to przygarnął ją Polsat i wystąpi jako uczestniczka programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Gwiazda z boreliozą, znana z roli sympatycznej blondynki w reklamach jednej z sieci komórkowych, zapewne może liczyć na spore wynagrodzenie.

Kariera Basi Kurdej-Szatan i nowy sukces. Jest w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Basia Kurdej-Szatan to kobieta wciąż rozpędzająca się na autostradzie sukcesu. Zaczynała jako wokalistka w 2. edycji "X Factor", by później wystąpić w reklamie Play, serialach „Plebania”, „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca”, „Ojciec Mateusz”, „Usta usta”,  „Klan” i „M jak miłość”. Zagrała też w komediach „Swingersi”, „Ciacho”, „Narzeczony na niby”, „Pech to nie grzech”, „Wkręceni 2” i „Dzień dobry, kocham cię”. Prowadziła też programy  "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "Dance dance dance". Spełnia się także jako aktorka teatralna w Teatrze 6. piętro i Krakowskim Teatrze Variété.

Kocha śpiewać, kocha tańczyć i kocha grać. A co najważniejsze, w każdej z tych dziedzin jest znakomita. Musicale to jej żywioł, bo ona się po prostu urodziła na scenie. Przed wami, pierwsza uczestniczka 15. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo - Basia Kurdej-Szatan. My nie możemy się już doczekać jej wszystkich wcieleń w programie - ogłoszono na instagramowym profilu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Barbara Kurdej-Szatan zdobyła nagrody i wyróżnienia:

  • Wąż w kategorii Najgorsza aktorka za film „Dzień dobry, kocham cię!
  • Telekamera „Tele Tygodnia” 2015 w kategorii Aktorka
  • Telekamera „Tele Tygodnia” 2016 w kategorii Aktorka
  • Telekamera „Tele Tygodnia” 2017 w kategorii Aktorka
  • Złota Telekamera „Tele Tygodnia"
  • Gwiazdy Plejady w kategorii Gwiazda stylu
Barbara Kurdej-Szatan dołącza do "Twoja twarz brzmi znajomo"
Barbara Kurdej-Szatan dołącza do "Twoja twarz brzmi znajomo" Fot: Instagram

Najlepsze występy w "Twoja twarz brzmi znajomo" [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej