18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W banku kolanami będą upychać

Kurdej-Szatan została twarzą butów. Ile zarobi?

27.05.2021  14:42
Ile zarabia Kurdej-Szatan? Polacy o takich pieniądzach słyszeli tylko w filmach
Ile zarabia Kurdej-Szatan? Polacy o takich pieniądzach słyszeli tylko w filmach Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Basia, kurde, ale z ciebie diabeł! Barbara Kurdej-Szatan podpisała gigantyczny kontrakt reklamowy i zostanie twarzą butów. Media ujawniły ile zarabia Kurdej-Szatan za takie przyjemności. Trzymajcie się mocno i przygotujcie  kalkulatory.

Basia Kurdej-Szatan zarabia takie pieniądze, że diabeł ogonem zamiata. Pomponik, powołując się na magazyn „Na Żywo”,  ujawnia, że podpisała właśnie kontrakt ze znaną marką obuwia.  Ile płaci producent butów gwieździe sieci komórkowej i niedawnej twarzy TVP?

Ile zarabia Kurdej-Szatan jako twarz butów?

Znajoma Barbary Kurdej-Szatan ujawniła w „Na żywo”, że  wynagrodzenie blondynki z reklamy sieci Play za promowanie butów  w kampanii reklamowej opiewa na 100 tysięcy złotych. Na tym jednak nie koniec, bo przecież wciąż zarabia pieniądze za reklamy na Instagramie.

Wynagrodzenie opiewa na sto tys. zł za udział w kampanii. Do tego coraz więcej firm proponuje jej reklamy na Instagramie. To są najróżniejsze produkty: odzież, kosmetyki, biżuteria, usługi - zdradza w rozmowie z "Na Żywo" znajoma Basi.

Pomponik skontaktował się z Basią Kurdej-Szatan i zapytał wprost o kontrakt. Twarz szamponu zaprzeczyła medialnym rewelacjom i zapewnia, że nie podpisała żadnego nowego kontraktu. Przyznała jednak, że już współpracowała z tą marką obuwia, bo jej zdaniem, „buty mają świetne”.

Przy okazji Kurdej-Szatan ujawniła swoje plany zawodowe. Wraca do teatru.

Od czerwca znów gramy w Teatrze 6. Piętro, stęskniłam się ogromnie! Zapraszam na "Zagraj to jeszcze raz, Sam" i "Miłość w Saybrook", a we wrześniu na musical "Chicago" do Teatru Variete. Za chwilę zaczynam próby do nowego spektaklu, nagrywam dubbing i pracuję na planie "M jak miłość". Mam idealną równowagę pomiędzy pracą a życiem rodzinnym – tłumaczy Kurdej-Szatan. (Pomponik)

Barbara Kurdej-Szatan i Kulisy Sławy w TVN [WIDEO]

logo Tu się dzieje