18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ZNÓW SIĘ ODKLEIŁ

Kurski CHWALI TVP po występie Ochmana. Eurowizja to jego sukces?

13.05.2022  09:11
Jacek Kurski oglasza sukces TVP po występie Ochmana na Eurowizji
Jacek Kurski oglasza sukces TVP po występie Ochmana na Eurowizji Fot: VIPHOTO/East News , Eurovision Song Contest/YouTube

Jacek Kurski już wygrał Eurowizję. Tak, dobrze przeczytaliście. Szef TVP zachwyca się swoim własnym sukcesem po występie Krystiana Ochmana. To dopiero skromniś!

Jacek Kurski uwielbia przypisywać sobie sukcesy polskich gwiazd, a już szczególnie lubuje się w zachwalaniu Telewizji Polskiej (którą rządzi) gdy mowa jest o Eurowizji. Dotąd oczywiście w głównym konkursie nie miał się zbytnio czym hołubić, starał się jednak zbierać laury po każdym polskim występie na Eurowizji Junior. Biedaczek długo wierzył, a może nawet nadal wierzy, że sukcesy Roksany Węgiel i Wiki Gabor to tak naprawdę sukcesy TVP.

Teraz historia się powtarza, ale z konkursem oryginalnym, tym dla dorosłych wokalistów. Po tym, jak przed rokiem Kurski sam wybrał reprezentanta, a Rafał Brzozowski zbłaźnił się przed Europą i narobił nam jedynie wstydu marną piosenką i topornym wokalem, dziś pora na pierwsze sukcesy. Krystian Ochman wystąpił w półfinale, zachwycił fanów konkursu i jurorów, pokonał rywali i szturmem dostał się do finału.

Kurski chwali TVP po występie Ochmana

Już po występie polskiego reprezentanta, nagle objawił się dawno niewidziany Jacek Kurski. Pamiętacie pewnie, że to dzięki transmisjom w TVP polscy skoczkowie narciarscy zdobywali medale? Dzięki TVP Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior? Okazuje się, że również dzięki telewizji publicznej Krystianowi Ochmanowi poszło tak dobrze, a jego występ zachwycił Europę.

Mamy finał Eurowizji! Brawo Krystian, brawo Polska! Wspaniały występ Krystiana Ochmana obejrzały na TVP1 i Polonia 4 miliony Widzów. Dziękujemy! Oprócz zjawiskowego wokalu fani i eksperci docenili najlepszy technologicznie występ 2. półfinału przygotowany przez team TVP. Brawo!!!

- napisał Jacek Kurski na Twitterze.

A my nie możemy przestać się dziwić. Nie temu, że Jacek Kurski tradycyjnie już ogłasza sukces Telewizji Polskiej - to akurat u niego normalne. Dziwimy się, bo nie wszystko przypisał sobie. WSPOMNIAŁ O KRYSTIANIE OCHMANIE I JEGO TALENCIE!

Spieszymy tylko dodać, że Jacek Kurski czuje się tak ważny, że pojechał do Turynu osobiście wspierać Krystiana Ochmana. Obstawiamy, że gdyby za transmisję jego występu odpowiadała polska ekipa, polscy operatorzy, ci z TVP stali za kamerami, pana Kurskiego i jego małżonkę widzielibyśmy na ekranach częściej, niż naszego reprezentanta. Zamiast tego... TVP już dwa razy, w obu półfinałach pokazała na ekranach pocałunki mężczyzn. Oj to musiało akurat homofobiczne władze prorządowej telewizji mocno zaboleć.