18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Ktoś w niego wjechał"

Kurski miał wypadek! Połamał się, ale... chciał ocalić dziecko?

17.02.2022  11:21
Jacek Kurski i wypadek na nartach. "Super Express" podaje nowe informacje o prezesie TVP
Jacek Kurski i wypadek na nartach. "Super Express" podaje nowe informacje o prezesie TVP Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Jacek Kurski miał poważny wypadek! Biedaczek, chciał być jak Andrzej Duda, ale nie okazał się tak wyśmienitym narciarzem jak prezydent. Szusuje tak jak zarządza TVP? Jak ujawnia „Super Express”, skończyło się na założeniu gipsu!

Jacek Kurski spędzał zimowe ferie we Włoskich górach. Te chwile relaksu skończyły się TRAGICZNIE! Jak ujawnia „Super Express”, powołując się na relacje świadków, prezes TVP miał wypadek na stoku. W Cortina L`Ampezzo aż roi się od Polaków, więc w internecie pojawiły się już zdjęcia z włoskich wojaży szefa Telewizji Publicznej.

Wypadek Kurskiego. Lepiej jeździ na nartach czy rządzi TVP?

„Super Express” nie ustalił dokładnie jakie obrażenia odniósł Jacek Kurski. Podobno jednak wstał o własnych siłach. Okazało się również, że jest bohaterem, bo CHCIAŁ OCALIĆ DZIECKO! Dokonał bolesnego poświęcenia, bo na drugi sfotografowano go z gipsem na lewej ręce. Jak ujawniły media, mimo bólu i kontuzji, nadal cieszy się wakacjami we Włoszech, odwiedzając górskie restauracje w towarzystwie córki Anny Teodory.

Widziałem, że najpierw ktoś w niego wjechał, a on chciał uniknąć zderzenia z innym narciarzem, chyba dzieckiem i upadł. Wszystko działo się bardzo szybko – relacjonuje anonimowy informator „Super Expressu”.

A może powinien zapisać się na kurs narciarski u Andrzeja Dudy? Prezydent ma spore doświadczenie, a w czasie swojej kadencji intensywnie nabiera doświadczenia na stoku.

Jacek Kurski połamał się na nartach. Cały czas może też spacerować i pozować do zdjęć - pisze "Super Express"