18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

hulaj dusza!

Kurski zapowiada wielką bibę! SYLWESTER W TVP MIMO PANDEMII

Emilia Waszczuk
01.12.2020  12:39
Jacek Kurski organizuje Sylwestra Marzeń w TVP mimo pandemii
Jacek Kurski organizuje Sylwestra Marzeń w TVP mimo pandemii Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Wszystkie telewizje odwołują koncerty sylwestrowe, a Jacek Kurski zapowiada wielką imprezę w TVP. Sylwester Marzeń się odbędzie. Zatańczą i zaśpiewają pacjenci z COVID-19, czy ozdrowieńcy?

Jacek Kurski nie przestaje zadziwiać. Choć na świecie trwa pandemia, zakazane są wszelkie rozrywki, a nawet spotkania w większym, niż dodatkowych pięć osób gronie, on już planuje Sylwestra. I żeby nie było - zamierza jak co roku dla wielbicieli TVP  i przaśnych melodii, zorganizować huczną imprezę.

Prezes Telewizji Polskiej chce jak zawsze być najlepszy. Kilka razy już pokazał, że akurat jego obostrzenia pandemiczne nie obowiązują i może organizować koncerty z widownią na żywo. Teraz zdaje się, że to powtórzy.

Sylwester Marzeń TVP z chorymi na COVID?

Jacek Kurski ma wielkie plany, choć nie chce zdradzać szczegółów. Poinformował na przykład, że szukając miejsca na imprezę, padł pomysł zorganizowania koncertu na... Stadionie Narodowym.

Jak wiadomo, otwarty tam został pierwszy szpital polowy w Polsce, który generuje gigantyczne koszty, ale prawie nie przyjmuje pacjentów. Teraz może TVP zwiezie co lepiej podleczonych, by mogli posłuchać "Oczu zielonych" albo "Majteczek w kropeczki" na żywo?

Jedną z lokalizacji rezerwowych po Zakopanem był Sylwester na Narodowym, ale wiemy, że jest szpital polowy i są rzeczy ważniejsze niż nawet Sylwester Marzeń. To oczywiście zdrowie Polaków - powiedział Jacek Kurski w rozmowie z Jastrząb Post.

Wygląda więc na to, że akurat na Stadionie Narodowym Sylwestra nie będzie i ufff, bardzo dobrze, wszak udowodniono, że czasem źle dobrana muzyka może pogorszyć stan zdrowia chorego...

Jacek Kurski obiecuje huczną zabawę w Sylwestra

Co więc z wielka bibą TVP? Polsat i TVN - czyli dwaj najwięksi komercyjni konkurenci TVP - już ogłosili, że w tym roku koncertów nie zorganizują. Telewizja Polska problemu w pandemii nie widzi, Sylwester będzie!

Jacek Kurski zrobi wszystko, by Polacy mogli w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia potupać nóżką przy hitach braci Golec i Roksany Węgiel, pokołysać się przy Zenku i zrzucić zbędną, ciążącą godność przy Bayer Full.

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń

- obiecał Jacek Kurski, który już może być pewien jednego - faktycznie, jego impreza będzie najlepsza, bo jedyna. 

Przeczytaj więcej
Komentarze