18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Zły wpływ na ludzi'

Kurski wyrzuci gwiazdę TVP za poglądy?

Wojciech Kozicki
05.02.2021  12:48
Kurski wyrzuci Górniak z Voice of Poland za poglądy?
Kurski wyrzuci Górniak z Voice of Poland za poglądy? Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Gwiazdy TVP i kolejna awantura. Prezes Jacek Kurski rządzi zbyt twardą ręką? Pojawiły się doniesienia, że jurorka Voice of Poland Edyta Górniak zostanie WYRZUCONA z Telewizji Publicznej. Podobno jej pozycja w pracy znacznie osłabła przez poglądy i wypowiedzi o szczepionkach.

Edyta Górniak wyrzucona z Voice of Poland? Jak donoszą Natemat.pl i Pudelek, jej wypowiedzi o szczepionkach, statystach w szpitalach i epidemii koronawirusa działają już Jackowski Kurskiemu na nerwy. Piosenkarka znana z „To nie ja” i "Kolorowy wiatr" nie pojawi się w nowej edycji programu, ponieważ jej poglądy nie są zgodne z retoryką stacji?

Kurski ma dość Górniak w Voice of Poland?

Władze TVP podobno uważają, że kontrowersyjne wypowiedzi Edyty Górniak „mają zły wpływ na ludzi”, są herezjami i mogą zniechęcać Polaków do szczepienia się na COVID-19. Przypomnijmy, że TVP wspólnie z PiS intensywnie promuje program szczepień.

Jak dowiedział się Pudelek, antyszczepionkowe poglądy Górniak nie spodobały się szefostwu TVP, które ma o nie żal do gwiazdy. Media publiczne zgodnie z retoryką rządu zachęcają bowiem Polaków do szczepień - pisze natemat.pl

Jacek Kurski wyrzuceniem diwy polskiej piosenki strzeli sobie w stopę? TVP i tak wizerunkowo zaczyna szorować po dnie. Najpierw Polską wstrząsnęła afera z Jakimowiczem i rzekomym gwałtem, a później pisarka Katarzyna Grochola ujawniła, że w TVP pracuje morderca kota i gwałciciel. Co więcej, Kurski, zgodnie z wyrokiem sądu, musi ujawnić ile zarabiają gwiazdy TVP, a tymczasem szokujące stawki już wyciekły do internetu.

Czytaj także