18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogrmna suma!

Kurtka "najmanówka" droższa od koszulki Lewandowskiego. Sukces WOŚP

Bartłomiej Ciepielewski
10.01.2021  13:23
Cena za kurtkę rośnie w niezwykłym tempie
Cena za kurtkę rośnie w niezwykłym tempie Fot: YouTube.com/W ringu z Najmanem

Marcin Najman postanowił przekazać swoją słynną, niebieską kurtkę na licytację WOŚP. Znany z memów internetowych element ubioru cieszy się niezwykłym powodzeniem. Przedmiot jest już droższy od krawata Aleksandra Kwaśniewskiego, a nawet koszulki LM Roberta Lewandowskiego.

Historię kurtki Marcina Najmana zna większość internautów. Sportowiec po kłótni z dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim wyzwał go na pojedynek. Niedoszły przeciwnik "El Testosterona" postanowił zadrwić z częstochowskiego wojownika i przyjął wyzwanie, ale na walce się nie pojawił. Moment oczekiwania na dziennikarza uchwycili internauci, a wideo z wydarzenia stało się internetowym hitem.

Najman wystawił słynną kurtkę na licytacji WOŚP

Kilka dni temu Marcin Najman ogłosił, że swoją sławę wykorzysta w słusznym celu i charakterystyczny element ubioru przekaże na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chęć kupna przedmiotu wyraził nawet sam Stanowski. Podkreślił on, że chciałby, aby słynny artefakt trafił do muzeum Kanału Sportowego.

Internetowa licytacja osiąga zawrotne sumy. Przedmiot wystawiono za stówkę, a już w niedzielę fani zaoferowali za „najmanówkę” ponad 9.5 tysiąca złotych!

Marcin Najman zostawił w tyle Aleksandra Kwaśniewskiego, a nawet Roberta Lewandowskiego. Za krawat byłego prezydenta obecnie trzeba zapłacić 5200 złotych, natomiast koszulka Roberta Lewandowskiego z meczu LM jak na razie warta jest 6350 złotych. Licytacja potrwa do 18 stycznia.