18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec sielanki

Kurzajewski po 23 latach małżeństwa się rozwodzi. Wymowne milczenie

07.10.2019  14:30
Kurzajewski po 23 latach małżeństwa się rozwodzi. Wymowne milczenie
Kurzajewski po 23 latach małżeństwa się rozwodzi. Wymowne milczenie Fot: Piotr Molecki/East News

Maciej Kurzajewski rozwodzi się ze swoją małżonką po 23 latach wspólnego życia, dzielenia radości i smutków! Co się stało, że tak zgodna para zdecydowała się na krok ostateczny? Co poszło nie tak?

Maciej Kurzajewski jest dziennikarzem i prezenterem z ogromny doświadczeniem. Jeszcze niedawno on i jego żona przedstawiali przepisy na udany, wieloletni związek. Nic dziwnego, skoro byli ze sobą 23 lata. 

Maciej Kurzajewski się rozwodzi! Po 23 latach... 

Coś jednak musiało pójść bardzo nie tak albo jakiś problem ich zwyczajnie przerósł, bowiem pojawiły się pogłoski o... rozwodzie! Jak donosi gazeta Party - para podjęła decyzję o rozwodzie pod koniec zeszłego roku, a niedawno złożyli pozew w sądzie. Ich drogi się rozeszły, ale wciąż starają się pozostać ze sobą w dobrych relacjach, głównie przez wzgląd na dobro ich dwóch synów.

Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie

- donosi informator "Party".

Nad 13-letnim Julianem opiekę sprawować będą naprzemiennie. Ich starszy syn, Franciszek, ma już 22 lata i jest samodzielny - studiuje z resztą za granicą. Podobno Paulina Smaszcz-Kurzajewska już zaczęła szukać dla siebie mieszkania.

Portal Pudelek skontaktował się z Maciejem Kurzajewskim, prosząc o komentarz w tej sprawie, ale dziennikarz nie chciał się wypowiedzieć. Trzeba przyznać, że to milczenie jest wyjątkowo wymowne. 

Czytaj także