18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Opuścił Pytanie na Śniadanie

Kurzajewski zostawił Cichopek. Została słomianą wdową

Wojciech Kozicki
31.10.2022  12:22
Kurzajewski znika. Cichopek została słomianą wdową
Kurzajewski znika. Cichopek została słomianą wdową Fot: WOJCIECH STRóżYK/REPORTER/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski razem w życiu prywatnym… ale już nie w pracy. Gwiazda TVP opuszcza "Pytanie na śniadanie”. Potwierdził w mediach społecznościowych, że nie zobaczymy go w telewizji śniadaniowej. Dlaczego zostawił Katarzynę Cichopek samą w robocie?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój romans, a władze TVP nie zdecydowały się ich rozdzielić w „Pytaniu na śniadanie”. Jednak rozwodnik w końcu sam zdecydował, że opuszcza program. Wyjaśnił, że „wybiera się w ważną podróż”. Nie wiemy jak długo zabraknie go programie śniadaniowym. Jesteśmy jednak spokojni, że wróci. Powodem może być nie tylko wielka miłość, ale przede wszystkim większe pieniądze.

Kurzajewski zostawił Cichopek samą w "Pytaniu na śniadanie"

Jak wyjaśnił Kurzajewski, leci do Nowego Jorku, by zdobywać wiedzę o sporcie. Wszystko wskazuje na to, że weźmie udział w maratonie NYC Marathon, który rusza 6 listopada 2022 roku. Absztyfikant Kasi Cichopek brał już udział w tej imprezie sportowej 4 lata temu.

Nie sądzimy, że całkowicie zrezygnowałby z pracy w TVP w telewizji śniadaniowej. Jego zarobki są tak ogromne, że pewnie przepłynąłby z USA do Polski wpław, by ich nie stracić.

Chciałem poczuć na własnej skórze, czego doświadczają sportowcy, których spotykam podczas mojej pracy dziennikarskiej, oraz zyskać wiedzę, jak trudną robotę wykonują, by wspiąć się na mistrzowski poziom. Ale zrobiłem to też dla siebie. Regularna aktywność sportowa podniosła jakość mojego życia w sposób nieprawdopodobny – ujawnił Kurzajewski w rozmowie z TVP.
Czytaj także