18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wybacz mi ojcze, bo zgrzeszyłem...

Kylie Jenner paraduje po Paryżu, odsłaniając swoje KSZTAŁTNE PIERSI

30.09.2022  17:32
Kylie Jenner w Paryżu
Kylie Jenner w Paryżu Fot: ABACA/Abaca/East News, MCvitanovic / SplashNews.com/East News

W nowym poście na Instagramie Kylie Jenner odsłoniła dekolt. Młoda gwiazda modelingu gościła na paryskim pokazie mody Elsy Schiaparelli.

25-letnia Kylie Jenner może pochwalić się wielką rzeszą internetowych fanów, a także pokaźnym majątkiem. W erze mediów społecznościowych jest jedną z największych światowych gwiazd. Karierę zbudowała nie tylko na swojej smykałce do biznesu. Choć jej marka kosmetyczna Kylie Cosmetics podbija świat, to wszystko zaczęło się od podzielenia się ze światem obrazem swego powabnego ciała – gdzie indziej, jak nie na Instagramie.

Nogi do ziemi, szyja żyrafy!

Teraz wrzuciła na platformę zdjęcia swojej stylizacji z Paryskiego Tygodnia Mody. Zjawiła się tam w niezwykłej niebieskiej sukni z głęboko wykrojonym dekoltem, eksponując parę kształtnych piersi, krągłe biodra i wcięcie w talii. Przyszła w tym stroju na pokaz mody włoskiej projektantki Elsy Schiaparelli.

Pod szyją zawisł natomiast wielki wisior w kształcie serca, który dodał głębi i charakteru całej stylizacji. Kylie ubrała też buty na obcasie, chwyciła za kopertówkę, a włosy spięła w kok warkoczy.

Poniżej możesz zobaczyć całą stylizację boskiej Kylie!

Kylie Jenner w Paryżu
Kylie Jenner w Paryżu Fot: ABACA/Abaca/East News

logo Tu się dzieje