18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ocieka seksapilem

LISZOWSKA JAK DRAPIEŻNA KOTKA. Pokazała swoją dziką naturę

22.07.2021  12:50
Joanna Liszowska jak kocica. Pokazała swoją dziką naturę
Joanna Liszowska jak kocica. Pokazała swoją dziką naturę Fot: TRICOLORS/East News

Joanna Liszowska znów rozpala media społecznościowe. Na Instagramie opublikowała zdjęcia, którymi rozpaliła fanów do czerwoności. Sama siebie nazwała KOCICĄ.

Joanna Liszowska czuje się świetnie ze swoim ciałem i wyglądem, i tylko pogratulować jej tych doznań. Teraz aktorka postanowiła podzielić się swym szczęściem ze światem, korzystając z rajskich wakacji pod palmami i pozując jak drapieżna kotka.

Celebrytka korzysta z sezonu wakacyjnego i wybrała się gdzieś w świat, czerpać energię ze słońca i odpoczywać w niebiańskich warunkach. Nie zapomniała przy tym o ciałopozytywności, którą stara się zawsze podkreślać, ani o seksapilu, którym aż ocieka.

Joanna Liszowska jak kocica

Przywdziała więc zwiewną miniówkę w panterkę, pozwoliła burzy loków na swobodę i szczęśliwa pozowała do zdjęć, czym ucieszyła fanów. Nie ważne, że w tle dostali cudowne, rajskie wręcz widoki - to ona króluje na zdjęciach.

Na widok nowych fotek niektórzy komentujący zaczęli wyznawać miłość celebrytce! Joanna Liszowska dosłownie rozniosła system. Sami spójrzcie:

Myślicie, że Joanna Liszowska to tylko ponętne ciało, seksapil i pokuszenie? Nic z tych rzeczy! Aktorka potrafi być wybitnie subtelna, wyglądać jak nastoletnie niewiniątko, co również udowodniła na Instagramie. Jej najnowsze zdjęcia bez makijażu robią jeszcze większe wrażenie, niż fotki kocicy!

Czytaj także
Przeczytaj więcej