18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Milion reasons, by się gapić

Lady Gaga NAGO. Zdjęła nawet ga ga gacie

Wojciech Kozicki
03.11.2021  14:03
Gaga u la la! Po po po pokazała pupę
Gaga u la la! Po po po pokazała pupę Fot: Christopher Polk/Shutterstock/Rex Features/East News

Przy tym zdjęciu nie ma mowy, by zachować „poker face” i każdemu marzy się „bad romance”. Lady Gaga NAGO zaprezentowała się na Instagramie i w „Vougu”. Z okazji premiery filmu „Gucci” rozebrała się do rosołu i jest zupełnie golusieńka!

Lady Gaga nago – marzenie wielu mężczyzn i kobiet właśnie się spełniło! Piosenkarka pojawi się w najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu „Vouge” w związku z premierą filmu "Dom Gucci", gdzie gra jedną z głównych ról. Już teraz zaprezentowała jednak jedno ze zdjęć na Instagramie, na którym zrzuciła ciuszki, prezentując swoje ponętne kształty i liczne tatuaże.

Lady Gaga NAGO. Odważna sesja dla "Vouga"

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy 35-letnia piosenkarka odsłoniła swoje wdzięki w rozbieranych sesjach. Sądząc jednak po nowej roznegliżowanej fotce, grudniowe wydanie „Vouga” rozejdzie się jak ciepłe bułeczki.

Artystka jest gwiazdą najnowszych wydań brytyjskiego i włoskiego "Vogue’a", które są częścią oscarowej kampanii związanej z filmem " Dom Gucci". Wielu krytyków przewiduje, że Gaga znów będzie walczy o prestiżową statuetkę – pisze Radio ZET.

Film „Dom Gucci” Ridleya Scotta  będzie miał premierę 26 listopada. Wystąpią w nim również Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto, Salma Hayek i Jeremy Irons.

Lady Gaga nago. Rozbierana sesja bez ga ga gaci
Lady Gaga nago. Rozbierana sesja bez ga ga gaci Fot: Instagram

 Lady Gaga i Semi Precious Weapons - prawie goła, ale bardzo wesoła

Lady Gaga rozebrała się na scenie [WIDEO +18]

logo Tu się dzieje