Rodzina to jest siła

Lara Gessler jak lwica broni faworków za 60 zł. "Możecie robić sami"

23.01.2020  14:27
Lara Gessler jak lwica broni faworków za 60 zł. "Możecie robić sami"
Lara Gessler jak lwica broni faworków za 60 zł. "Możecie robić sami" Fot: TRICOLORS/East News

Lara Gessler stanęła w obronie cen, jakie za słodycze proponuje ludziom jej mama - Magda Gessler. 60 zł za faworki to jednak nie tak dużo? 

Lara Gessler pokazuje dobitnie, że rodzina zawsze będzie się trzymać razem. Młoda celebrytka stanęła w obronie cen, jakie jej mama proponuje ludziom za faworki. Burzę z tym związaną wywołała influencerka Anna Skura, która oburzyła się na wysokość rachunku wystawionego jej za słodycze. Tę sprawę dokładnie już opisaliśmy. 

Lara Gessler jak lwica broni faworków za 60 zł

Lara Gessler postanowiła wytłumaczyć ludziom, jak się sprawy mają. Stwierdziła z resztą, że nikt nikogo do zakupów nie zmusza, a przepisy Gesslerów zawsze można znaleźć w sieci. 

Ja naprawdę uważam, że nikt nikogo nie zmusza. Pracochłonną robotą jest robienie faworków. Jeżeli ktoś chce, my nie jesteśmy zachłanni na przepisy, wszystko jest, wszystko dajemy, możecie robić sami

- powiedziała córka Magdy.

Nie stać Was na faworki za 60 zł? Żaden problem! Wystarczy czas, mąka i inne składniki. Problem w tym, że chyba nie to jest ideą biznesu i lokali usługowych, żeby klientów odsyłać do garów. Niemniej, obrona mamy jest dość oczywista, więc reakcja Lary nikogo nie dziwi. 

jak Wam się nie chce, to my chętnie zrobimy to bardzo dobrze za was. No i stąd jest cena... i z tego, jakie są czynsze na Mokotowskiej 

- kwituje Lara.

No cóż, wychodzi na to, że lokalach Magdy Gessler czynsze faktycznie muszą być kosmiczne. Restauratorka proponuje bowiem zawrotnie wysokie ceny również innych produktów i usług, takich jak: makowiec, pączki czy okazjonalny catering świąteczny.

No cóż, marka kosztuje. Dobrze wiedzieć, że to kwestia wysokiego czynszu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze