18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morze kontrowersji

Lara Gessler pokazała pierś na Instagramie. Miała zaskakujący powód

20.11.2019  11:06
Lara Gessler pokazała pierś na Instagramie. Miała zaskakujący powód
Lara Gessler pokazała pierś na Instagramie. Miała zaskakujący powód Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Lara Gessler pokazała w mediach społecznościowych swoją obnażoną pierś. Jak się okazało, córka Magdy Gessler miała ku temu zaskakujący powód.

Lara Gessler lubi wzbudzać kontrowersje tak samo mocno, jak jej blond włosa mama. Młoda kobieta nie wstydzi się swojego ciała i zdarzało jej się już publicznie chwalić np. gołą pupą.

Lara Gessler pokazuje pierś na Instagramie

Nie można Larze odmówić pięknej figury, nic więc dziwnego, że jest ze swojej urody dumna. Tym razem Gessler zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać doskonale jej obnażoną pierś. Okazuje się, że miała ku temu istotny powód.

Miało być zdjęcie z wczorajszej gali, ale są rzeczy ważniejsze! Późnym wieczorem dostałam zdjęcia z sesji z Mironem Chomackim, na które długo czekałam. To jest jedno z nich. Widać na nim znamię które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek...

- wyznała Gesslerówna.

Tym razem to nie duma z pięknego ciała nią powodowała. Lara Gessler próbuje w ten sposób zaakceptować w pełni całą siebie - nawet to znamię, które można by uznać za coś szpecącego.

Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobimy te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie, rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją

- podsumowała Lara.

Fani w komentarzach jednogłośnie gratulowali kobiecie odwagi. W dzisiejszych "perfekcyjnych czasach" zdecydowanie dobrze jest wiedzieć, że nie wszystko jest tak nieskazitelne, jak może się wydawać.

Przeczytaj więcej
Komentarze