18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za widok!

Gessler pokazała zdeformowane piersi. Fani w ciężkim szoku

16.12.2021  13:00
Lara Gessler pochwaliła się zdeformowanym biustem
Lara Gessler pochwaliła się zdeformowanym biustem Fot: TOMASZ URBANEK/EAST NEWS

Lara Gessler po latach życia z kompleksami w końcu w pełni zaakceptowała swoje ciało. Córka restauratorki na dowód odmienionej postawy zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej mocno zniekształcone piersi.

Lara Gessler od kilku lat dzielnie pracuje na to, by istnieć w mediach nie tylko jako "córka znanej restauratorki". 30-latka dzielnie wyrabia swoją "markę" występując w telewizyjnych show, a także pisząc książki.

Gessler udziela się także na Instagramie, gdzie często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat samoakceptacji i wiary w siebie. Ostatnio podzieliła się swoim problemem związanym z wyciszeniem laktacji. Jak przyznaje, jest to niezwykle trudne i bolesne doświadczenie.

Lara Gessler pokazała biust

Córka restauratorki postanowiła zobrazować swój problem, publikując zdjęcie swojego biustu po zakończeniu karmienia. Trzeba przyznać, że widok nie jest najlepszy, a lewa pierś nabrała kwadratowego kształtu.

To było okropnie trudne. Piersi kwadratowe. Ból straszny. Emocjonalnie, hormonalnie i fizycznie ciężko. Minimalnie odciągałam mleko - do poczucia ulgi - piłam szałwię, robiłam okłady. Ale dwa tygodnie to schodziło - napisała Gessler.

Lara Gessler/Instagram

30-latka ujawniła też, jak udało się odstawić małą Nenę od karmienia piersią. Cała procedura trwała trzy dni i wymagała dużo cierpliwości.

Najpierw zeszliśmy z karmienia w ciągu dnia. Dbaliśmy, żeby Nena miała dużo różnych rzeczy do jedzenia i przede wszystkim picia. […] Odstawienie od piersi zajęło nam trzy noce, kiedy spałam osobno, żeby mała nie wybudzała się od zapachu mleka. Musieliśmy ją dużo tulić, żeby czuła naszą bliskość. Szczególnie Piotruś. Ja chodziłam w golfie cały czas - dodała.

Lara Gessler nie boi się poruszania trudnych tematów w mediach społecznościowych. Ze względu na szczerość i poruszanie tematów tabu, cieszy się dużą sympatią fanów.