18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Restauratorka znów mamą

Gessler urodziła. Znamy płeć chłopczyka

Wojciech Kozicki
14.09.2022  15:21
Lara Gessler urodziła i pokazała karmienie piersią. Znamy imię i pleć dziecka
Lara Gessler urodziła i pokazała karmienie piersią. Znamy imię i pleć dziecka Fot: Wojciech Olszanka/East News

Lara Gessler urodziła drugie dziecko. Popularna restauratorka na Instagramie pokazała zdjęcie dziecka i zaprezentowała jak karmi piersią. Wiemy jakie imię otrzymało dziecko Lary Gessler i jakiej jest płci. Komentarz pod zdjęciem zamieściła też Magda Gessler oraz największe polskie gwiazdy.

Lara Gessler urodziła po raz drugi. Córka Magdy Gessler na Instagramie pokazała odważne zdjęcie z porodówki, na którym karmi noworodka piersią. Wiadomo już, że to chłopiec. Potomek będzie miał także dwa nazwiska oraz zaskakujące imię.

Lara Gessler urodziła. Co oznacza imię Bernard? Czy do modne imię dla dziecka?

Na zdjęciu opublikowanym przez młodą Gessler jest także szczęśliwy ojciec dziecka, czyli Piotr Szeląg. Przypominamy, że tworzy on z Larą Gessler rzymskie małżeństwo. Sama restauratorka i współwłaścicielka restauracji „U Fukiera” zapozowała w wannie, a jej twarz okraszona jest cudownym radosnym uśmiechem. Wiadomo już, że o poród Lary Gessler zadbał Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny.

Z opisu zdjęcia wynika, ze jej syn nazywa się Bernard Gessler-Szeląg, a więc otrzymał imię pochodzenia germańskiego, będące odpowiednikiem niemieckiego imienia Bernhard. 

Oznacza człowieka odważnego, potężnego, obdarzonego siłą niedźwiedzia. Imię to znane jest w Polsce od XII w. Dziś nosi je 21 920 Polaków (w 2001 r. - 35 905). Według astrologów Bernardowie są pewni siebie, zdecydowani i łatwo odnoszą sukcesy. Wytrwale pokonują trudności, rzadko się mylą. Zwykle znają się na modzie, lubią urządzać dom. Imię to jest najbardziej odpowiednie dla osób urodzonych pod znakiem Lwa lub Byka – wyjaśnia portal edziecko.pl

Zdjęcie Lary Gessler, Piotra Szeląga i ich dziecka skomentowała też dumna babcia Magda Gessler. Życzy im miłości i szczęścia! Gratulacje dla Gessler na Instagramie przesłali również Magda Steczkowska, Ania Starmach, Żurnalista, Jankes, Paulina Krupińska, Sonia Bohosiewicz, Odeta Moro, Joanna Horodyńska, Magda Mołek, Staszek Karpiel-Bułecka i Natalia Klimas.

Tuz przed porodem Lara zapewniała,  że jeśli wszystko pójdzie po jej myśli, to chciałaby urodzić naturalnie i bez znieczulenia. Ciężarna podkreślała wówczas, że nie planuje porodu domowego, bo lubi komfort tego, że przebywa w szpitalu i w razie komplikacji, w każdej chwili zostanie udzielone jej pomoc i wsparcie – przypomina portal edziecko.pl.

logo Tu się dzieje