18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Położnicze rewolucje!

Gessler urodziła. Znamy płeć dziecka!

Wojciech Kozicki
20.10.2020  17:32
Lara Gessler już po porodzie - szykują się rewolucje w jej życiu?
Lara Gessler już po porodzie - szykują się rewolucje w jej życiu? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Stało się! Lara Gassler urodziła swoje pierwsze dziecko. Wiemy już jakiej płci jest jej pociecha i czy Magda Gessler jest zadowoloną babcią!

Lara Gessler, której mamą jest restauratorka Magda Gessler, od jakiegoś czasu robi karierę w mediach społecznościowych, gdzie możemy śledzić jej życie. Gdy zaszła w ciążę, fani na Instagramie niemalże mogli być w stanie błogosławionym razem z nią. W końcu doszło do rozwiązania, dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga przyszło na świat!

Lara Gessler urodziła - nowe informacje

Jak przypomina Radio ZET, chociaż Gessler na Instagramie chętnie pokazywała ciążowy brzuszek, to termin porodu był tajemnicą, a Lara nie zdradzała swoich planów związanych z porodem. Chętnie za to rozbierała się na ulicy, a do tego wydała książkę. 

Jak informuje Pudelek, Lara Gessler i Piotr Szeląg doczekali się CÓRECZKI! Jak ujawniła portalowi znajoma celebrytki, dziecko jest zdrowe i „wszystko poszło dobrze”. Podobno dzieckiem jest też zachwycona sama Magda Gessler.

Magda jest zachwycona i przeszczęśliwa – ujawnia informatorka Pudelka.

Planeta wita na świecie i życzymy zdrowia!

Zagłosuj

Czy kobiety pijące w ciąży powinny być karane?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej