18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Radosna nowina

Gessler w ciąży. Restauratorka ujawniła płeć chłopczyka

23.05.2022  11:28
Lara Gessler urodzi chłopczyka
Lara Gessler urodzi chłopczyka Fot: Wojciech Olszanka/East News

Stało się! Magda Gessler wkrótce po raz kolejny zostanie babcią. Jej córka Lara, czekając na ten piękny dzień, postanowiła ujawnić czy na świat przyjdzie druga córeczka, czy tym razem będzie to synek. Jak dodaje, właśnie spełnia się jej wielkie marzenie.

Lara Gessler to znana celebrytka i restauratorka, a także córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji". Jej pasją, tak samo, jak rodziców, od zawsze było gotowanie. Kulinarne doświadczenie zdobywała w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Obecnie jest właścicielką szkoły "Pracownia Kulinarna", a także restauracji "Słodki Słony".

Lara Gessler urodzi syna

32-latka pod koniec marca poinformowała, że po raz drugi zostanie mamą. Pierwsza na świat przyszła jej córeczka Nena, która wkrótce będzie świętowała 2. urodziny. Wielu fanów zastanawiało się, czy celebrytka znów urodzi dziewczynkę, czy tym razem będzie to chłopiec. Po tygodniach milczenia tajemnica wreszcie wyszła na jaw.

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna - napisała w mediach społecznościowych.

Restauratorka nie ujawniła jeszcze, jak nazwie małego Gesslera. Wyznanie Lary uradowało fanów, którzy zaczęli zasypywać ją gratulacjami oraz życzeniami.

logo Tu się dzieje