18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

do trzech razy sztuka?

GESSLER WZIĘŁA TRZECI ŚLUB! Drugi z tym samym mężczyzną!

12.12.2021  16:41
Lara Gessler wyszła za mąż po raz trzeci
Lara Gessler wyszła za mąż po raz trzeci Fot: VIPHOTO/East News

Jak to mówią, do trzech razy sztuka? Lara Gessler wyszła ponownie za mąż. To już trzecia podobna ceremonia w jej życiu, ale dopiero drugi mąż.

Wielka radość w rodzinie Gesslerów. Córka znanych restauratorów Magdy Gessler i Piotra Gesslera (mężczyzna zmarł kilka miesięcy temu) po raz kolejny stanęła na ślubnym kobiercu. W 2017 roku jej mężem został Paweł Rucz i choć ponoć miała to być miłość życia, związek skończył się z hukiem już po niespełna 1,5 roku małżeństwa.

Nie minęło wiele czasu, a Lara znalazła nowego ukochanego. 10 października, w zaawansowanej ciąży, młoda Gesslerówna wzięła drugi w swym życiu ślub, tym razem z Piotrem Szelągiem. Niewiele później w jednym z wywiadów zapewniała, że śluby to dziś formalność, nie są jakoś szczególnie ważne, a młodzi nie mają powodów, by szaleć i wyprawiać huczne imprezy.

Umówmy się, jak ludzie ze sobą żyją, to jest to raczej tło, a nie sens sam w sobie. To jest miły symbol. Nie zmienia życia codziennego. To nie są te czasy, że nagle rodziny się organizują i szykują wesele (...). To jest kosmetyczna zmiana

- mówiła pewna swego Lara Gessler.

Lara Gessler wzięła trzeci ślub

Zdaje się jednak, że Lara Gessler zmienną jest, bo minął rok od drugiego ślubu i nastąpił trzeci, drugi z tym samym mężczyzną. Co ważne, w międzyczasie nie było rozwodu. Fanaberia? Ekstrawagancja? Chęć pokazania się? Nie no, przecież to nie te czasy, gdy rodziny organizują się i szykują wesele...

Drugi/trzeci ślub Lary Gessler odbył się 9 grudnia w Zakopanem, tam też wyprawiono weselicho, a następnie poprawiny na śniegu. Młodej parze, bo nie nowożeńcom, ślubu udzielał przyjaciel - model Piotr Czaykowski.

Lara zdecydowała się na dość ekstrawagancką stylizację. Założyła pozornie prostą białą suknię, z olbrzymim dekoltem na plecach i wielkim koronkowym trenem upiętym na głowie niczym czepek. Na weselu czekała na nią romantyczna niespodzianka - nowy nienowy mąż złapał gitarę i zaśpiewał jej piosenkę.

Lara Gessler wzięła trzeci ślub,
Lara Gessler wzięła trzeci ślub, Fot: Instagram/Lara Gessler
Lara Gessler drugi raz wyszła za mąż za tego samego mężczyznę
Lara Gessler drugi raz wyszła za mąż za tego samego mężczyznę Fot: Instagram/Lara Gessler
Czytaj także