18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Raj na ziemi

Wałęsa szaleje na wakacjach. Zapomniał, że nie ma pieniędzy

25.06.2021  13:26
Były prezydent wypoczywa w Arłamowie
Były prezydent wypoczywa w Arłamowie Fot: Facebook / Lech Wałęsa

Masaże, spacery, kąpiele i kobiety - tak wyglądają wakacje Lecha Wałęsy. Były prezydent wybrał się na wypoczynek do luksusowego hotelu w Arłamowie. Czyżby zapomniał o kłopotach finansowych?

Jeszcze przed pandemią Lech Wałęsa podróżował po całym świecie, głosząc wykłady, za które zgarniał niezłe pieniądze. Po wybuchu zarazy przywódca "Solidarności" został zamknięty w domu, przez co jego finanse zaczęły się kurczyć w zastraszającym tempie. Kilka miesięcy temu były prezydent ostrzegał nawet, że pójdzie żebrać pod kościół, ale ostatecznie skończyło się tylko na groźbach.

Jeszcze z pół roku takiej sytuacji jak teraz, to pójdę z torbami i pod kościołem będę zbierał pieniądze. Z ostatniej pracy odszedłem, bo warunki były poniżej mojej wielkości potrzeb - stwierdził noblista w wywiadzie przeprowadzonym w lutym przez "Super Express".

Potem były prezydent zabrał się za poszukiwania pracy, w której dobrze zarobi, ale jednocześnie się nie narobi. Za dwie godziny świadczenia swoich usług zażądał 20 tysięcy złotych. Ostatecznie przywódca "Solidarności" nie przyjął żadnej oferty, a mimo to wybrał się na luksusowe wakacje.

Drogie wakacje Lecha Wałęsy

Lech Wałęsa wybrał się na wypoczynek w bardzo drogim hotelu w Arłamowie. Na zamieszczanych zdjęciach widać, że nasz noblista najbardziej ceni sobie jacuzzi oraz zabiegi w SPA.

Co ciekawe, na części fotek można zauważyć byłego prezydenta w towarzystwie młodych i atrakcyjnych kobiet, a nawet kilku mężczyzn. Natychmiast zauważyli to internauci, którzy posłali w stronę Wałęsy kilka kąśliwych uwag.

Facebook / Lech Wałęsa

Jak donosi 78-latek w rozmowie z "Faktem" na tutejszą kuchnię nie może narzekać, mimo że od niedawna stara się jeść "fit". Niestety, mimo drogich wakacji były prezydent przyznaje, że jego problemy finansowe nie zostały rozwiązane.

Czytaj także
Przeczytaj więcej