18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Raj na ziemi

Wałęsa szaleje na wakacjach. Zapomniał, że nie ma pieniędzy

25.06.2021  13:26
Były prezydent wypoczywa w Arłamowie
Były prezydent wypoczywa w Arłamowie Fot: Facebook / Lech Wałęsa

Masaże, spacery, kąpiele i kobiety - tak wyglądają wakacje Lecha Wałęsy. Były prezydent wybrał się na wypoczynek do luksusowego hotelu w Arłamowie. Czyżby zapomniał o kłopotach finansowych?

Jeszcze przed pandemią Lech Wałęsa podróżował po całym świecie, głosząc wykłady, za które zgarniał niezłe pieniądze. Po wybuchu zarazy przywódca "Solidarności" został zamknięty w domu, przez co jego finanse zaczęły się kurczyć w zastraszającym tempie. Kilka miesięcy temu były prezydent ostrzegał nawet, że pójdzie żebrać pod kościół, ale ostatecznie skończyło się tylko na groźbach.

Jeszcze z pół roku takiej sytuacji jak teraz, to pójdę z torbami i pod kościołem będę zbierał pieniądze. Z ostatniej pracy odszedłem, bo warunki były poniżej mojej wielkości potrzeb - stwierdził noblista w wywiadzie przeprowadzonym w lutym przez "Super Express".

Potem były prezydent zabrał się za poszukiwania pracy, w której dobrze zarobi, ale jednocześnie się nie narobi. Za dwie godziny świadczenia swoich usług zażądał 20 tysięcy złotych. Ostatecznie przywódca "Solidarności" nie przyjął żadnej oferty, a mimo to wybrał się na luksusowe wakacje.

Drogie wakacje Lecha Wałęsy

Lech Wałęsa wybrał się na wypoczynek w bardzo drogim hotelu w Arłamowie. Na zamieszczanych zdjęciach widać, że nasz noblista najbardziej ceni sobie jacuzzi oraz zabiegi w SPA.

Co ciekawe, na części fotek można zauważyć byłego prezydenta w towarzystwie młodych i atrakcyjnych kobiet, a nawet kilku mężczyzn. Natychmiast zauważyli to internauci, którzy posłali w stronę Wałęsy kilka kąśliwych uwag.

Facebook / Lech Wałęsa

Jak donosi 78-latek w rozmowie z "Faktem" na tutejszą kuchnię nie może narzekać, mimo że od niedawna stara się jeść "fit". Niestety, mimo drogich wakacji były prezydent przyznaje, że jego problemy finansowe nie zostały rozwiązane.

Czytaj także