18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa gwiazda Internetu?

Wałęsa zostanie Youtuberem. Chce zgasić Kurskiego

22.01.2021  15:36
Lech Wałęsa zostanie wideoblogerem?
Lech Wałęsa zostanie wideoblogerem? Fot: Bartosz KRUPA/East News

Lech Wałęsa zamierza odpowiedzieć na propagandę Jacka Kurskiego, prowadząc swój własny kanał na YouTube. Według zapowiedzi będzie tam głosił prawdę i tylko prawdę. Pojawią się też nocne patostreamy?

Były prezydent od lat jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Najczęściej udziela się na Facebooku, gdzie dodaje setki, często prywatnych i niepozowanych zdjęć. Aktywność na YouTube ma przyciągnąć grono młodszych odbiorców.

Zamysł jest taki, że puszczę trochę informacji, zainteresuję młodzież, jak wygląda prawda, a nie te kłamstwa Kurskiego. Tam jest dużo kłamstwa. Jakiś profesor opisuje w internecie, podaje kłamstwa i pyta "kto to był Wałęsa" - poinformował były polityk w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Lech Wałęsa zapowiedział, że wstępnie na kanale pojawi się 30 różnych klipów wideo znalezionych w sieci. Wraz ze wzrostem popularności i przyrostem subskrypcji doda jeszcze więcej smaczków.

Lech Wałęsa chce gnębić Kurskiego w Internecie?

Telewizja Jacka Kurskiego niejednokrotnie atakowała Lecha Wałęsę, wypominając mu współpracę z SB. Rozzłoszczony noblista liczy, że za pośrednictwem YouTube uda mu się oczyścić ze wszystkich zarzutów i zgasić głoszącego kłamstwa prezesa TVP.

Bohater "Soldarności" będzie miał wolną rękę, gdyż nie wynajął żadnej agencji, która doradzi w kwestii prowadzenia youtubowej działalności. Na naszych oczach powstaje nowa gwiazda polskiego YouTube?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze