18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cmok cmok, plusk plusk! Ale się lofciają!

Leonardo DiCarpio pływa z "NIĄ"! Głębia miłości czy łachy romansu?

Wojciech Kozicki
26.05.2022  15:44
Leonardo DiCaprio i Camila Morrone na jachcie - miłość przejęła ster?
Leonardo DiCaprio i Camila Morrone na jachcie - miłość przejęła ster? Fot: Vandeville Eric/ABACA/EAST NEWS

Leonardo DiCaprio ewidentnie nie jest w najlepszej formie. Przyłapano go na wakacjach w Cannes podczas Festiwalu Filmowego. Gdzie się podział ten piękny Jack Dawson, który ciumkał się na dziobie statku z Kate Winslet w „Titanicu”? I czy Camila Morrone to jeszcze romans, czy już miłość? Fani aktora drżą z niepokoju, czy jego miłość wypłynęła wreszcie na głębokie wody, czy osiadła na mieliźnie romansu.

Leonardo DiCaprio i szoking najnowsze zdjęcia aktora – jak widać na fotkach pstrykniętych przez paparazzi, wciąż walczy o odzyskanie pięknej sylwetki, żeglując jachtem po Lazurowym Wybrzeżu. Niestety, zdjęcia pokazują dosłownie jak się bawią GRUBE RYBY! Chociaż fanki wciąż marzą o zdobyciu jego serca, niezależnie w jakiej jest formie, kochałyby każdą jego fałdkę i niepożądany wałeczek, to niegdysiejsze bożyszcze kobiet jest już uwiedzione. Z aktorem znów została przyuważona aktorka Camila Monroe. Zdobył oscara, ale czy wygra też miłość życia?

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone - ta miłość będzie jak Titanic?

O tym, że Leonardo DiCaprio i Camila Morrone romansują, ptaszki ćwierkały już w 2017 roku. Wówczas 20-letnia aktorka została przyłapana w towarzystwie gwiazdora, a tabloidy rozpisywały się, jak to piękna gwiazdeczka podzieli los innych porzuconych kobiet DiCaprio. Jak widać na najnowszych zdjęciach, związek rozkwita.

U pary najwyraźniej wszystko ma się dobrze. W ostatnich dniach zgromadzeni wzdłuż Lazurowego Wybrzeża paparazzi uwiecznili chwilę, kiedy skryty za maseczką DiCaprio i jego ukochana przybywają do Saint Tropez na jachcie za skromne 120 milionów funtów (w przybliżeniu jakieś 650 milionów złotych) – podaje Pudelek.

47-letni Leonardo DiCaprio dumnie paraduje po jachcie bez koszulki. Widać, że zrzucił sporo zbędnych kilogramów, ale do idealnej formy sprzed lat jeszcze długa droga. Dla miłości to jednak nie przeszkoda i o 23 lata młodsza Camila Morrone patrzy w niego niczym polscy pielgrzymi w obraz w Częstochowie. Fani zatroskani o szczęście aktora nie muszą się martwić, że jego nowa Rose nie wpuści na go pewnego dnia na dryfujące drzwi, zostawiając samotnie w mroźnych wodach codzienności. Ta miłość z pewnością nie będzie jak Titanic!

Życzymy szczęścia i miłości, Leo!