18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Leszek Miller ruszy w tango. Wnuczka go do tego namówiła

22.10.2019  16:04
Leszek Miller ruszy w tango. Wnuczka go do tego namówiła
Leszek Miller ruszy w tango. Wnuczka go do tego namówiła Fot: Mateusz Jagielski/East News

Leszek Miller za namową wnuczki zdecydował się na nietypowy występ. Były premier wystąpi u boku krewnej w Tańcu z Gwiazdami. Parkiet zapłonie? 

Leszek Miller ostatnio pokazał swoją bardzo ciepłą stronę w mediach. Były premier jest cudownym dziadkiem, który bardzo kocha swoją wnuczkę - Monikę Miller. Dziewczyna natomiast od jakiegoś czasu wiąże swoją przyszłość z show-biznesem. 

Leszek Miller ruszy w tango

Monika występuje w popularnym, polsatowskim show - "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Radzi sobie bardzo dobrze, a na widowni zawsze otuchy dodaje jej m.in. kochający dziadek. W najbliższym odcinku uczestnicy zatańczą ze swoimi bliskimi. Młoda Millerówna postawiła własnie na... Leszka Millera!

Jak to zakochany we wnuczce dziadek - polityk nie mógł odmówić. Wkrótce zawiruje w tańcu, który będą mogli obejrzeć wszyscy widzowie programu. Tą wyjątkową sytuacją pochwaliła się nawet ekipa Tańca z Gwiazdami, w specjalnym poście opublikowanym na Facebooku.

Polityk bardzo kibicuje swojej wnuczce. W mediach społecznościowych regularnie wspomina o jej uczestnictwie w show. Na pewno da z siebie wszystko, żeby taniec z dziadkiem wyszedł dziewczynie jak najlepiej.

My zastanawiamy się, na jaki utwór postawi ta urocza para.