18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ania nie do kochania

Lewy dostał ZAKAZ SEKSU. Czerwona kartka w łóżku

07.10.2021  13:58
Lewandowski dostał zakaz seksu. Pożądanie wpływa na granie?
Lewandowski dostał zakaz seksu. Pożądanie wpływa na granie? Fot: AP/EAST NEWS

Robert Lewandowski może strzelać gole tylko na boisku? Samir Nasri ujawnił, że najlepszy piłkarz świata dostał ZAKAZ SEKSU z Anną Lewandowską. Dlaczego Pep Guardiola zabronił Lewemu zbliżeń ze zjawiskową żoną?

Kariera piłkarska to nie tylko wielkie pieniądze, cieszynki, drogie samochody i mecze na stadionach całego świata. To także seksualna abstynencja i walka z pożądaniem. Właśnie przekonał się o tym Robert Lewandowski. Samir Nasri wyjawił w wywiadzie dla "L'Equipe du Soir", że Pep Guardiola, jego były szkoleniowiec w Manchesterze City, dał Lewandowskiemu kategoryczny ZAKAZ SEKSU z żoną.

Lewandowski i seksualna abstynencja w ramach treningu

Francuz wyjaśnił, że w ten sposób szkoleniowiec chciał „wydobyć z Lewego  to, co najlepsze”. Fanów futbolu taka decyzja raczej nie dziwi, bo kataloński szkoleniowiec znany jest z ingerowania w życie prywatne piłkarzy.

Reżimu Guardioli przestrzegać musieli najlepsi zawodnicy na świecie, m.in. Lionel Messi w Barcelonie czy Robert Lewandowski w Bayernie Monachium. Polak współpracował z 50-letnim trenerem w latach 2014-2016 – przypomina Radio ZET.

Francuz Samir Nasri ujawnił, że gdy grał w Manchesterze  City, Guardiola wprowadził piłkarzom m.in. zakaz uprawiania seksu po północy. Co ciekawe, miał to być sposób na unikanie kontuzji. Podobno gdy Leo Messi podporządkował się seksualnym obostrzeniom, jego mięśnie znacznie się poprawiły. Miało to zadziałać również w przypadku Roberta Lewandowskiego.

Dla niego aktywność seksualna jego graczy musi mieć miejsce przed północą, aby dobrze się wyspali. Nawet jeśli następnego dnia mają wolne  - wyjaśnił Nasri. ( "L'Equipe du Soir")

Czy to dlaczego Nasri tak szybko czmychnął z Machesteru City, gdy szkoleniowcem został Guardiola? Postanowił to wyjaśnić.

Kiedy wróciłem z wakacji po roku z kontuzjami i problemami w życiu osobistym, byłem trochę w złym stanie. Miałem 4 kg nadwagi, a dla Guardioli już 2,5 kg więcej oznacza brak treningów z resztą grupy - powiedział Samir Nasri.

logo Tu się dzieje