18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje

Lewandowski ojcem po raz trzeci! Tym razem wita SYNA

15.06.2022  18:24
Lewandowski tatusiem po raz trzeci
Lewandowski tatusiem po raz trzeci Fot: KieferPix/Shutterstock

Każdy człowiek, kiedy dowiaduje się, że zostanie rodzicem jest w stanie wielkich emocji. Kiedy zostaje się nim po raz kolejny, zawsze jest to ogromne przeżycie, o czym właśnie przekonał się jeden z najbardziej znanych, polskich zawodników sportowych.

Marcin Lewandowski będzie tatą po raz trzeci! Mężczyzna to jeden z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów w ostatnim czasie. Zdobywał medale wielu ważnych imprez w biegach średniodystansowych. 

Marcin Lewandowski powita na świecie synka

Niedawno sportowiec ogłosił, że kończy karierę, ale w życiu zawsze musi być równowaga. Skoro rezygnuje ze sportu, będzie musiał teraz zmierzyć się z zupełnie nowymi wyzwaniami, jakie stawia przed nim życie. Po raz trzeci zostanie bowiem ojcem.

Marcin Lewandowski podzielił się wspaniałą nowiną ze światem za pomocą mediów społecznościowych. Na jego Instastories pokazało się zdjęcie z USG. Były lekkoatleta wcześniej doczekał się dwóch córek. Mia i Midia już niedługo będą mogły przywitać na świecie swojego brata.

Do trzech razy sztuka. Jest junior

- napisał Lewandowski w opisie do zdjęcia, czym jednocześnie zdradził płeć dziecka.

Gratulujemy i życzymy szczęśliwego okresu ciąży i rozwiązania dla mamy maluszka.

Czytaj także