18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegięła pałę u Kuby

Lil Masti o seksie u Wojewódzkiego. Ma orgazm jak boa dusiciel?

15.09.2021  21:24
Lil Masti u Wojewódzkiego opisała swój seks. W łóżku jest  wojowniczką jak w oktagonie?
Lil Masti u Wojewódzkiego opisała swój seks. W łóżku jest wojowniczką jak w oktagonie? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Aniela Bogusz, czyli niegdyś Sex Masterka, dzisiaj Lil Masti, a jutro nie wiadomo kto, u Kuby Wojewódzkiego wystawiła jego układ krążenia na trudną próbę! Celebrytka zdecydowała się na bardzo intymne wyznanie dotyczące swojego życia erotycznego. Czy Kuba Wojewódzki w swoim wieku powinien jeszcze słuchać o TAKICH rzeczach?

Aniela Bogusz u Kuby Wojewódzkiego poszła na całość niczym w oktagonie. Tak jak się można było spodziewać, samozwańcza instruktorka seksu z YouTube’a i zawodniczka MMA, w kwestiach swojej seksualności była otwarta jak Biedronka w niedzielę handlową. Jak Wojewódzki dał radę zasnąć po tym wywiadzie?

Jaka jest Lil Masti w łóżku? U Wojewódzkiego o seksie

Lil Masti w TVN postanowiła opowiedzieć nie tylko o swoim trudnym dzieciństwie i relacjach z rodzicami. Nie tylko zaśpiewała "Poka sowę". Wyznała również publicznie JAKA JEST W ŁÓŻKU! Czy harcując w pościeli wychodzi z niej sroga wojowniczka z oktagonu, czy raczej zmienia się w uległą niewiastę? Trzymajcie się mocno, tego nikt się nie spodziewał...

Bogusz zaskoczyła miliony Polaków, ujawniając, że w seksie jest uległa.

Jestem dobrym parterowcem. Jestem dominująca w parterze - jeśli chodzi o zawodniczkę i sport! Natomiast w łóżku z ukochanym uległa... bardziej uległa – powiedziała Lil Masti Bogusz u Wojewódzkiego.

Bogusz zgasiła Wojewódzkiego jak cygaretkę

Kuba Wojewódzki był wyraźnie zakłopotany po tej wypowiedzi. Być może przypomniało mu się jak to drzewiej bywało. Postanowił wybrnąć z tej sytuacji żartem w swoim stylu. Po minie Lil Masti było widać, że zadała starszemu celebrycie cios poniżej pasa i czuła z tego satysfakcję. Swoją wypowiedzią pozamiatała tak bardzo, że w studiu TVN nie trzeba było sprzątać po programie!

Jak ty się zagalopujesz w czasie orgazmu, to go zadusisz – skontrował pobudzony Wojewódzki.

Lil Masti i Dorota Szelągowska u Wojewódzkiego

Lil Masti u Wojewódzkiego śpiewa "Poka sowę" [WIDEO]

logo Tu się dzieje