18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciało aż by się chciało

Linkiewicz nago. Diabeł zmienił się w anioła!

16.07.2022  10:54
Marta Linkiewicz nago prezentuje się jak anioł. Czy to sprawi, że Polacy zapomną o jej diabelskiej przeszłości?
Marta Linkiewicz nago prezentuje się jak anioł. Czy to sprawi, że Polacy zapomną o jej diabelskiej przeszłości? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Marta Linkiewicz od czasu bliskiej znajomości z członkami zespołu Rae Sremmurd oraz zażywania narkotyków z klejnotów kolegi, przeszła ogromną metamorfozę mentalną i fizyczną. Kolejne walki w Fame MMA, treningi i ogromne zarobki sprawiają, że wygląda coraz lepiej. Właśnie zaprezentowała się prawie nago! Gdyby była inna, nie byłaby sobą?

Marta  "z tym się jeb*łam, temu ciągnęłam" Linkiewicz, znana także jako Linkimaster, ostro trenuje, by wygrywać kolejne walki w Fame MMA. Efekt? Niemal idealne kobiece ciało. Linkiewicz na Instagramie po raz kolejny pokazała się prawie nago, prezentując efekty ostrych ćwiczeń i treningów. Czy wkrótce Linkimaster stanie się jedną z najpiękniejszych Polek?

Linkiewicz nago na Instagramie. Szoking przemiana!

Linkiewicz zawsze miała ciągoty do prezentowania swoich ostrych i rozbieranych zdjęć. Dwa tygodnie temu zaprezentowała się na Instagramie topless, a teraz świeci pupą w basenie. Jak sama przyznała, jest w formie, a efekty widoczne są gołym okiem. Takiej formy mogą jej pozazdrościć Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska i nawet Julia Wieniawa, o Natalii Siwiec nawet nie wspominając.

Pozostałością po dawnym rozwiązłym życiu pozostają już tylko wulgarne tatuaże rodem z portowej speluny. Nawet jeśli Linkiewicz zostanie aniołem, to jej ciało zdobić będą pamiątki z piekła.

Rzadko bywam w formie bo za bardzo lubię jeść. No ale skoro już jestem – napisała Linkiewicz na Instagramie.

logo Tu się dzieje