18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczyła, wypiękniała!

Linkiewicz nago. O Boże, ależ te zdjęcia są PIĘKNE!

04.08.2022  20:13
Linkiewicz nago. Zmysłowe nagie zdjęcia kobiet okiem Grabowskiej
Linkiewicz nago. Zmysłowe nagie zdjęcia kobiet okiem Grabowskiej Fot: Mateusz Jagielski/East News

Najpiękniejsze i najbardziej seksowne Polki w 2022 roku – jeśli taka lista i TOP 10 powstanie, to MUSI znaleźć się na niej Marta Linkiewicz! Linkimaster pokazała właśnie zmysłowe i piękne zdjęcie topless. To już nie grzeszna Marta oddająca się wątpliwym uciechom z raperami w autokarze lub wciągająca narkotyki z penisa kolegi. To dojrzała i piękna kobieta!

Nie sądziliśmy, że to kiedyś napiszemy! Nie ważne skąd się wzięła Marta Linkiewicz, ile ma lat  i to, że uprawiała seks w raperami z zespołu Rae Sremmurd. Przeszła niesamowitą metamorfozę, by toczyć kolejne walki z Fame MMA, przeradzając się z idącej na zatracenie nastolatki w dojrzałą kobietę. Pokazała właśnie swoje zdjęcie nago. Seksowne i gustowna naga sesja zdjęciowa zamknie usta krytykom oraz hejterom? Jeśli kiedyś erotyka prezentowana przez Linkiewicz była jak tani kebab ociekający sosem, to dziś jest to elegancka kompozycja smaków z ekskluzywnej restauracji. Kebab zamienił się w wykwintne foie gras z bogatą truflową nutą.

Marta Linkiewicz nago. Piękne kobiece zdjęcia topless

Fotograf Marta Grabowska wykonuje piękne i zmysłowe kobiece sesje nago. W jej obiektywie zaprezentowała się Marta Linkiewicz topless, oczywiście w zmysłowy sposób zasłaniając swoje piersi. To nie zdjęcia soft porno, a wysmakowana fotografia ukazujące w obiektywie kobiece piękno. 

Oczywiście w sprytny sposób ukryto wulgarne i brzydkie tatuaże Marty Linkiewicz. Marta Grabowska zadbała o to, by pokazać to co w Linkiewicz najlepsze. Takich rozbieranych zdjęć mogły pozazdrościć Linkiewicz nawet Marylin Monroe, Ana de Armas, Maya Hawke, Scarlett Johansson oraz słynne modelki.

Jaka naprawdę prywatnie jest Marta Linkiewicz?

Czytaj także