18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wow, czy ona jest piękna?

Linkiewicz wije się pod prysznicem jak sexy anakonda

27.10.2022  16:40
Linkiewicz pod prysznicem .Pokazała mega sexy zdjęcie
Linkiewicz pod prysznicem .Pokazała mega sexy zdjęcie Fot: Mateusz Jagielski/East News

Marta Linkiewicz już nie ma problemu by dociągnąć do pierwszego. Zarabia na Instagramie i w oktagonie Fame MMA. A do tego wypiękniała i robi się z niej seks bomba. Właśnie pokazała ponętne zdjęcie spod prysznica. Czy Polacy są gotowi na takie wizualne frykasy i delicje? My mówimy „mniam, mniam”.

Marta Linkiewicz kiedyś słynęła z bardzo bliskich znajomości z członkami zespołu Rae Sremmurd. Dziś to czupurna wojowniczka Fame MMA, która zamiast alkoholu i narkotyków z siusiaka woli katorżnicze treningi. Publikuje też coraz odważniejsze zdjęcia, także w negliżu.

Linkiewicz prawie nago. Seksowne zdjęcie w łazience

Tym razem Linkimaster pokazała się w seksownej sesji pod prysznicem. Odziana jest jedynie w kusą bieliznę odsłaniającą wulgarne tatuaże i zalotne biodra. Jej usta to osobna historia i można by napisać ich recenzję.

Oglądając to zdjęcie, czekaliśmy w napięciu aż poleci wreszcie woda. Linkiewicz jest tak gorąca, że reakcja wody na kontakt z jej ciałem byłaby spektakularna.

Fotograf kazała mi się umyć – podpisała zdjęcie Linkiewicz.

Czytaj także