18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka zmiana

Linkiewicz w SEKSOWNEJ BIELIŹNIE. Gdzie jest patoinfluencerka?

23.08.2021  12:51
Marta Linkiewicz w seksownej bieliźnie
Marta Linkiewicz w seksownej bieliźnie Fot: Mateusz Jagielski/East News

Marta Linkiewicz kiedyś była patoinfluencerką, która nie unikała wulgaryzmów, imprez i alkoholu. Teraz żyje zgodnie z duchem sportowej rywalizacji i regularnie chwali się w sieci swoimi wdziękami.

Marta Linkiewicz przeszła jedną z największych metamorfoz w show-biznesie. Znana teraz szerszej publiczności jako Linkimaster, zaczynała od bycia tzw. patoinfluencerką, ale weszła na nowy poziom. Fame MMA odmieniło jej życie. Aktualnie celebrytka uprawia sport, ogranicza używki i dba o swoją zgrabną sylwetkę.

Marta Linkiewicz w seksownej bieliźnie

To latach przerabiania alkoholu na tkankę tłuszczową, Marta Linkiewicz jest bardzo dumna ze swojego nowego ciała, z którego bije siła i zdrowie. Celebrytka nie pije praktycznie w ogóle, nie imprezuje, a każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich sportowych pasji. Taki tryb życia przynosi widoczne gołym okiem efekty.

Linkimaster zdecydowanie chce, żeby jej fani również widzieli to, co ona ma okazję oglądać w lustrze. Z tej właśnie przyczyny bez skrępowania wrzuca do sieci fotki w seksownej bieliźnie. Komentarze, które otrzymuje, jedynie utwierdzają ją w przekonaniu, że robi dobrze. 

Enjoy the view (cieszcie się widokiem)

- napisała celebrytka na swoim Instagramie.

"Do schrupania", "Ale piękna!", "Cud natury", "Zatkało mnie z wrażenia" - to tylko niektóre reakcje fanów na fotografię Linkiewicz. Myślicie, że jak skończy ze sportem to zacznie robić karierę w modelingu?