18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Więcej nie dam du*y"

Wiemy z kim będzie walczyła Linkiewicz na Fame MMA 6!

27.10.2019  16:41
Linkiewicz wraca do Fame MMA i porządnego życia  - raperzy będą tęsknić?
Linkiewicz wraca do Fame MMA i porządnego życia - raperzy będą tęsknić? Fot: Instagram

Fame MMA powróci, będą kolejne walki i wkrótce czeka nas szósta gala. Wojciech Gola zapowiadał, że chcą, aby znowu w oktagonie pojawiła się Marka Linkiewicz. Wiemy już z kim będzie się biła.

Marta Linkiewicz zmieniła się odkąd poznała bliżej raperów z Rae Sremmurd i wciągała narkotyki z penisa. To już nie ta sama dziewczyna, która chwaliła się, że jest lepsza od prostytutki, bo oddaje się muzykom za darmo z powołania. Wyczuła niezły interes i teraz trenuje, nie pije i podobno nie zwiedza już autokarów. Zarabia jednocześnie ogromne pieniądze za kolejne walki i nie ma raczej problemu, by dociągnąć do pierwszego. Wkrótce będzie miała za co balować, bo zobaczymy ją na Fame MMA 6.

Słuchajcie, więcej nie dam d*py w oktagonie. Obiecuję, ćwiczę, ćwiczę ostro! – zapewnia Linkiewicz. (Pudelek.pl)

Jak podaje Pudelek.pl, w oktagonie z Linkimaster stanie Luxuria Astaroth vel Kamila Smogulecka vel Zusje. Pokonanie patrostremerki będzie zapewne trudniejsze niż ubijanie masła w teledysku Donatana.

Na pewno bardzo wielu z was nie wie, że ja przebyłam bardzo długą drogę. Jestem po odwyku, mam półtora roku prawie trzeźwości i sprawi mi to frajdę, móc zmierzyć się na trzeźwo w tak fantastycznym sporcie i postaram się dać z siebie wszystko - powiedziała Luxuria na gali Fame MMA 5.

Fame MMA - walka Linkiewicz kontra Luxuria

logo Tu się dzieje