18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar powraca

Linkiewicz znowu w oktagonie. Rozsadzi Fame MMA?

22.02.2020  16:07
Linkiewicz znowu w oktagonie. Rozsadzi Fame MMA?
Linkiewicz znowu w oktagonie. Rozsadzi Fame MMA? Fot: Karol Makurat/REPORTER

Marta Linkiewicz będzie miała okazję zmierzyć się z modelką Donatana, Zusje (dawną Luxurią Astaroth, która "pluła szatanowi w ryj"). Oktagon runie w posadach?

Mamy złe wieści - koszmar Fame MMA powraca. Tym razem w oktagonie ponownie stanie Marta Linkiewicz, której udział w pierwszej edycji i spranie na kwaśne jabłko Esmeraldy Godlewskie, odmienił życie.

Linkimaster jest teraz "sexy pasztecikiem". Jej pato-fani narzekają, że dziewczyna nie reprezentuje już sobą tego, co dawniej - czyli picia, upodlania się, uprawiania seksu oralnego z zespołem raperskim i przeklinania co drugie słowo.

Koszmar Fame MMA powraca

Marta Linkiewicz jest teraz szczupła, dba o formę i w związku z tym unika używek. Raz na jakiś czas pozwala sobie na "szaleństwo" by wszyscy fani patologii się od niej nie odwrócili. Dziewczyna postanowiła również kłuć żelazo póki gorące i aktualnie wraca do oktagonu po nowe wrażania i więcej pieniążków.

Będzie miała okazję powyzywać się i pobić z modelką znaną z teledysków Donatana. Aktualna Zusje (anagram od Jezus) jest dawną Luxurią Astaroth (nazwa demona). Dziewczyna przeszła również spektakularną przemianę i miała okazję nawet po drodze trafić na odwyk, a to wszystko przed ukończeniem 25. roku życia. 

Przewartościowałam swoje priorytety i wybory. Jestem dumna ze zmian, jakie zachodzą w moim życiu i efektów, jakie widzę w samej sobie – fizycznych i psychicznych. Kiedy w życiu zaczynasz zwalniać, zdajesz sobie sprawę z tego, co jest naprawdę ważne – zdrowie, prawdziwe relacje, rodzina, miłość, cele, proste rzeczy

- twierdzi Lux-Zusje.

Walka obu pań odbędzie się w Częstochowie 28 marca. Nie możecie się doczekać?

logo Tu się dzieje