18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra wypowiedź

Lipowska odchodzi z "M jak miłość"? Krytykuje serial

Wojciech Kozicki
30.06.2022  13:02
Teresa Lipowska ma dość "M jak miłość"? Zaskakująca wypowiedź dla Super Expressu
Teresa Lipowska ma dość "M jak miłość"? Zaskakująca wypowiedź dla Super Expressu Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Teresa Lipowska odchodzi z „M jak miłość”? Aktorka TVP gorzko wypowiedziała się o popularnej telenoweli.  Nowe odcinki nie przypadły jej do gustu i postanowiła powiedzieć co o nich myśli. Oj, prezes Kurski chyba dzisiaj nie zaśnie...

Teresa Lipowska gra w serialu „M jak miłość” jako Barbara Mostowiak od 4 listopada 2000 roku. Być może jednak zdecyduje się pójść na aktorską emeryturę, bo nowe odcinki serialu TVP nie przypadły jej do gustu. W rozmowie z „Super Expressem” zdecydowała się na zaskakująco szczerzą wypowiedź. Czy Jacek Kurski zwolni ją za paskudzenie we własnym gnieździe?

Lipowska krytykuje "M jak miłość". Odejdzie z serialu?

Teresa Lipowska podkreśla, że kocha ekipę z którą pracuje, a serial „M jak miłość” nadal jej nie nudzi. Dodała, że produkcja serialu niejednokrotnie pomogła jej w trudnych chwilach. Ubolewa jednak, że serial bardzo zmienił się w ostatnich latach.

To już nie jest ten sam serial, zupełnie. Tłumaczy to scenarzystka, że przez 22 lata trudno tę sagę zamykać tylko w kilku osobach, więc musi być znajomy wnuczka, który ma panią, która ma mamę... Ja też myślę, że to już nie jest saga rodu Mostowiaków, natomiast jest to chwilami nawet dydaktyczne, chociaż nie kawa na ławę. Dydaktyczny serial - troszkę o rodzinie, troszkę o miłości... coś tam zostało z tego "M jak miłość", natomiast z tej sagi Mostowiaków nie tak dużo. Co tu ukrywać, mamy największą oglądalność – powiedziała Teresa Lipowska. (Super Express)

85-letnia Lipowska chce pozostać aktywna zawodowa jak najdłużej, ponieważ ZUS wyliczył jej bardzo niską emeryturę. Z pewnością jednak bez problemu znalazłaby pracę poza „M jak miłość”. To świetna aktorka, które niegdyś zagrała w tak kultowych produkcjach jak „Noce i dnie”, „Lalka” i „Tato”.

Chciałabym dożyć jak najdłużej takich lat, żeby coś robić, ale nie być ciężarem dla bliskich. Chciałabym dożyć 90-tki, ale bez specjalnego wsparcia kogoś z zewnątrz… Daj mi Boże jak najwięcej szczęścia i zdrowych lat – wypowiedziała się Lipowska.

Czytaj także