18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie chciała nawet cmok cmok!

Liszowska odmówiła sceny erotycznej. Miała TO zrobić z...

Wojciech Kozicki
27.10.2022  14:26
Joanna Liszowska szokuje. Nie chciała sceny erotycznej z Piotrem Stramowskim
Joanna Liszowska szokuje. Nie chciała sceny erotycznej z Piotrem Stramowskim Fot: TRICOLORS/East News

Joanna Liszowska i sceny erotyczne? Nie ma mowy! Odmówiła zbliżenia z obecnie największym przystojniakiem polskiego kina, czyli Piotrem Stramowski. Każda Polka marzy i śni o Piotrze Stramowskim, a jednak Liszowska nie dała się namówić. W filmie Marii Sadowskiej w scenie łóżkowej musiała zastąpić ją dublerka!

Joanna Liszowska to gruba ryba w branży filmowej. Ma bogaty dorobek, zagrała wiele ról, więc to normalne, że niejedokrotnie dyktuje warunki na planie. Jednak teraz Polki pukają się w czoło! Ruszyły zdjęcia do ekranizacji powieści Edyty Folwarskiej w reżyserii Marii Sadowskiej. W filmie "Pokusa" miały znaleźć się sceny erotyczne z Liszowską i Stramowskim, ale aktorka nie zdecydowała się na tegeś smeges szubi dubi przed kamerą.

Liszowska i Stramowski nie zagrają razem scen erotycznych. Ona nie chciała

Film „Pokusa” traktuje o bezrobotnej kobiecie marzącej o luksusowym życiu. W jej życiu pojawia się nagle przystojny bogacz w czarnym porsche. Podobno mocnych scen nie zabraknie.

Jak ujawnia „Super Express”, Joanna Liszowska w „Pokusie” wcieli się w szefową głównej bohaterki. I do tego miała zagrać scenę erotyczną w Piotrem Stramowskim. Podobno gwiazda "Przyjaciółek" nie chciała nawet pocałować swojego filmowego partnera.

Dla wszystkich komfort aktorów na planie tego filmu jest bardzo ważny. Mają do zagrania naprawdę mocne sceny. Marysia delikatnie podchodzi do tematu, nikt nie jest do niczego zmuszany, więc sytuację z Liszowską rozwiązano, zatrudniając bardzo podobną do niej dublerkę - powiedziała osoba związana z "Super Expressem".

logo Tu się dzieje