18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żenadometr wysadziło

Półnadzy uczestnicy Love Island ugniatają penisy na ekranie

08.10.2019  11:13
Półnadzy uczestnicy Love Island ugniatają penisy na ekranie
Półnadzy uczestnicy Love Island ugniatają penisy na ekranie Fot: Love Island/Polsat/Printscreen

Polsat stanął na wysokości zadania i wyemitował program tak żenujący, że pobili nawet Big Brothera. Grupa półnagich Polaków, na "wyspie miłości" szuka "prawdziwego uczucia", po drodze sprawdzając kolejnych partnerów i eksponując wysportowane wdzięki. Na ekranie codziennie, chwilę po 22.

Jak nisko można upaść w telewizyjnym show? Bardzo nisko. O szuraniu po dnie pełnym mułu świadczyć mogą ostatnie popisy półnagich uczestników Love Island.

Grupa przyodzianych jedynie w kuse stroje kąpielowe pań i panów, eksponujących naoliwione, spalone hiszpańskim słońcem mięśnie, walczy tam o "miłość". Po drodze wymieniają się parami, przed kamerami masują sobie pośladki i inne części ciała, a czasem znikają w "kryjówce", by później ze szczegółami opowiadać reszcie mieszkańców willi o erotycznych ekscesach.

Gnietli penisy na ekranie

Główne założenie programu, to jak najwięcej seksu, albo przynajmniej aluzji do niego. I właśnie dlatego producenci wpadli na "genialny" plan, by widzom pokazać... ugniatanie penisów. Postawili w jednym szeregu wszystkie półnagie damy, a one wzięły sprawy w swoje ręce. Każda z nich zawzięcie gniotła, nadawała kształt i cieszyła się dumna z siebie, tworząc kopię przyrodzenia swojego partnera.

To jednak nie koniec inteligentnej zabawy, pokazanej widzom na ekranach. Chwilę później gliniane penisy gnietli już panowie. Każdy z nich starał się jak najwierniej oddać to, co nosi między nogami. Efekty były różne, pewne jest jedno - ze zdolnościami manualnymi bardziej po drodze jest paniom.

Czujecie się zażenowani? Cóż, to dalej nie koniec! Uczestnicy - a jakże, dumni z siebie - porównali penisy pań i panów. A później, w zwolnionym tempie (serio), pobiegli oddawać się codziennej nudzie, poklepywaniom pośladków, robieniu makijaży i piciu. Cóż za ambitny program!

Ps. Dla odważnych, poniżej mamy zdjęcia.

Ps.2. Panom z problemami jak na ostatniej fotce, polecamy TEN tekst: Masz problemy z erekcją? Idź jak najszybciej do lekarza.

Czytaj także