18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskakujący wywiad

Łukasz Jakóbiak to gej? Wszystko jasne!

23.03.2020  10:20
Łukasz Jakóbiak jest gejem? Gwiazda internetu się otwiera
Łukasz Jakóbiak jest gejem? Gwiazda internetu się otwiera Fot: Facebook/20m2

Łukasz Jakóbiak, czyli popularny polski youtuber i mówca inspiracyjny o imponujących brwiach, który brał udział w programie „Azja Express”, zdradził jaka jest jego orientacja seksualna. Okazała się, że gwiazda internetu to gej.

W programie „20m2” Łukasza Jakóbiaka pojawiła się kiedyś Doda i wzięła seksowną kąpiel w wannie. Zastanawialiście się o czym myślał wtedy prowadzący internetowy talk show? Okazuje się, że prawdopodobnie wolałby aby w jego wannie taplał się np. jakiś znany aktor niż Dorota Rabczewska. Właśnie wyznał, że jest homoseksualny.

To, o czym mówię, jest ważne dla mnie, żebym mógł czuć się wolny. Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem – wyznał Jakóbiak w najnwszym wywiadzie.

Zaskakujący coming out w polskim show-biznesie nastąpił podczas programu Jakóbiaka, w który niespodziewanie, to on był gościem i udzielał wywiadu. W blasku świec mówił też o magii, doznaniach i zakochiwaniu się w sobie.

To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go, bo za każdym razem wynajdywałem coś: tu źle światło, tu źle wyglądam. Chcę być wolny. Mam pełną akceptację rodziny, od kiedy wiedzą. Otaczałem się światem, w którym czytałem, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować to w najgłębsze zakamarki. Teraz wiem, że moja dusza wybrała tak, jak wybrała. Ja się cieszę z tego wyboru. Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej – ujawnił się Jakóbiak.

Łukasz Jakóbiak mówi, że jest gejem: