18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest jak jest

Schreiber WZIĄŁ ROZWÓD. Prawda właśnie wyszła na jaw

15.06.2022  17:40
Łukasz Schreiber jest PO ROZWODZIE
Łukasz Schreiber jest PO ROZWODZIE Fot: Piotr Molecki/East News

Łukasz Schreiber pozostaje w burzliwym związku małżeńskim ze swoją żoną, aspirującą modelką i polityczką - Marianną Schreiber. Właśnie na jaw wyszła prawda o rozwodzie. Spodziewalibyście się tego?

Marianna Schreiber szturmem wdarła się do naszej świadomości, kiedy wzięła udział w programie Top Model na antenie TVN, bez wiedzy swojego małżonka, polityka PiS. Para jakoś przetrwała ten trudny dla niej moment, ale teraz na jaw wychodzą bardzo ciekawe fakty.

Jak się okazuje, Łukasz Schreiber jest po rozwodzie! Co prawda nie z Marianną, ale mało kto zna ten fakt z jego przeszłości. Kiedy spotkał obecną małżonkę był jeszcze mężczyzną o innym stanie cywilnym niż "kawaler".

Łukasz Schreiber jest PO ROZWODZIE

Jak ujawnił tygodnik "Polityka" Schreiber, gdy związał się z obecną żoną był po rozwodzie ze związku niesakramentalnego, a co więcej z poprzedniego związku ma dziecko. Trzeba przyznać, że posłowi PiS ukrywanie prawdy o sobie przychodziło bardzo łatwo.

Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie. Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość

- podkreśla Marianna Schreiber.

"W tygodniku Polityka jest wywiad ze mną. Oczywiście, jak spojrzałam, to jest tam kilka wypowiedzi, które mnie zaskoczyły, naszych wspólnych znajomych, w cudzysłowie. Ale zapraszam do przeczytania myślę, że warto, tu jest wiele odpowiedzi na pytania, które często mi zadajecie" - zareklamowała tekst w "Polityce" Marianna Schreiber.

Ogarniacie jeszcze zasady tej relacji?