18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

na bogato

M jak miłość, K jak kasa? Wiadomo, ile zarabiają gwiazdy serialu

31.08.2022  12:41
Ile zarabiają gwiazdy M jak miłość? Mucha jest rekordzistką
Ile zarabiają gwiazdy M jak miłość? Mucha jest rekordzistką Fot: VIPHOTO/East News

Najpopularniejsi aktorzy "M jak miłość" nie mogą narzekać na biedę. Katarzyna Cichopek czy bracia Mroczek zarabiają tam krocie, ale rekordzistką jest Anna Mucha, która miesięcznie wyciąga ponad 100 tysięcy!

"M jak miłość", czyli polska "Moda na sukces", pojawia się na ekranach TVP nieprzerwanie od 22 lat! Serial debiutował w 2000 roku, dotąd zrealizowano aż 13 jego sezonów. Choć z oryginalnej obsady niewiele już zostało, a fabuła bardziej przypomina brazylijską telenowelę, niż ciepłą, rodzinną, polską produkcję, to ciągle przyciąga przed telewizory ogrom wiernych widzów.

Czy TVP się to opłaca? Zdecydowanie. Czy opłaca się aktorom? Jeszcze bardziej. Wielu z nich jest bowiem gwiazdkami jednej roli i o angażach w innych produkcjach może jedynie pomarzyć. Weźmy na przykład braci Mroczek, którzy od samego początku wcielają się w bliźniaków Zduńskich - Czy kiedykolwiek widzieliście ich w innej roli?

Ile zarabiają gwiazdy "M jak Miłość"?

Marcin i Rafał Mroczek znani są wyłącznie z M jak miłość, a widzowie serialu wyjątkowo lubią ich postaci. Napędzają oglądalność, mogą więc liczyć na dość pokaźne stawki za grę w telenoweli. Jak donosi "Super Express", za jeden dzień zdjęć każdy z nich dostaje 6 tysięcy złotych.

Podobne pieniądze przypadają Katarzynie Cichopek, która jednak nie tylko "M jak miłość" żyje. Aktorsko się wprawdzie nie rozwija, czemu raczej mało kto się dziwi. Niedawno wkradła się jednak w łaski prezesa TVP Jacka Kurskiego i została jedną z jego ulubionych prezenterek w dziale rozrywka. Przy zarobkach w "Pytaniu na śniadanie" i na imprezach Telewizji Polskiej, kasa z "M jak miłość" to dla niej jedynie drobniaki na waciki.

Początki serialu opierały się na historii rodziny Mostowiaków, a jednym z jej filarów była babcia Barbara, grana przez Teresę Lipowską. Z czasem jej wątek zaczął jednak nudzić zarówno twórców, jak i spragnionych zdrad, romansów i sensacji widzów. Dziś Teresa Lipowska na planie pojawia się tylko dwa-trzy razy w miesiącu, a za każdy dzień zdjęć dostaje 3 tysiące złotych.

Rekordzistka w "M jak miłość". Mucha zarabia majątek

Najlepiej miewa się z kolei aktorka, która do obsady dołączyła po pewnym czasie, a sławę zdobyła na długo przed swoim udziałem w "m jak miłość'. Anna Mucha jest znana i lubiana, pompuje oglądalność, więc może krzyknąć stawkę, o której inni tylko marzą. Dziś za jeden dzień zdjęć do serialu dostaje aż 8 tysięcy złotych!

Co więcej, jak zdradza SE osoba z produkcji, w najnowszym sezonie wątek granej przez nią Magdy ma być dominującym. Aktorka na planie spędzi nawet 15 dni, a to oznacza, że zarobi w miesiąc 120 tysięcy złotych!