18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

B jak bieda?

"M jak miłość" bez pieniędzy. Wiemy na czym oszczędzą!

Wojciech Kozicki
09.12.2019  13:26
"M jak miłość" - chude lata u Mostowiaków
"M jak miłość" - chude lata u Mostowiaków Fot: Facebook/M jak miłość

Polskie seriale w TVP bez pieniędzy? Oglądalność pozostawia wiele do życzenia, a więc ograniczany jest budżet na produkcję i nowe wątki. Najpierw bieda zapukała do Lubiczów w Klanie, a Mostowiakowie muszą zacisnąć pasa. To nadal będzie „M jak miłość” czy już „N jak Nędza”?

Serial „M jak miłość" ma już 19 lat, a widzowie z zapartym tchem śledzą w telewizji i online kolejne odcinki. Wydaje się, że TVP nie żałuje na tę produkcję pieniędzy, ale na jaw wychodzą szokujące informacje. Zanosi się na ostre cięcia!

Jak donosi „Fakt”, nowy sezon serialu „M jak miłość” będzie miał zmniejszony budżet. Na czym oszczędzi produkcja? Okazuje się, że ucierpią miłosne wątki w serialu, a „inni bohaterowie będą musieli żyć na kocią łapę”, bo nie ma podobno środków na nakręcenie ślubnych scen.

Nie ma pieniędzy na śluby. Takie wydarzenia są kosztowne i trudne w realizacji, bo na planie musi być wielu aktorów. Teraz ślubów na pewno będzie dużo mniej niż w poprzednich latach – zdradziła osoba z produkcji serialu w rozmowie z „Faktem”.

Aktorzy w "M jak miłość"

To nie koniec oszczędności. Nie liczcie, że w serialu pojawią się nowi i popularni aktorzy, bo mają za wysokie wymagania finansowe. Jeśli już na ekranie zadebiutują jakieś postacie, to będą je grali tani i mało znani aktorzy.

Jak niedawno szacował „Super Express”, produkcja jednego odcinka „M jak miłość” kosztuje Telewizję Polską 300 tys. złotych. Nie wiadomo o ile dokładnie zmniejszy się ta kwota.

Kulisy serialu "M jak miłość":

Przeczytaj więcej
Komentarze