18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

coraz goręcej

KURZAJEWSKI PRZERYWA MILCZENIE! Ma romans z Cichopek?

26.04.2022  18:28
Maciej Kurzajewski ma romans z Katarzyną Cichopek?
Maciej Kurzajewski ma romans z Katarzyną Cichopek? Fot: TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek ma romans z Maciejem Kurzajewskim? Plotki się zaogniają, a prezenter TVP w pierwszy raz zabiera głos w sprawie.

Katarzyna Cichopek nie jest tak święta i idealna, jak sama siebie maluje? Celebrytka, która sławę zdobyła dzięki dość marnej, acz uwielbianej przez widzów operze mydlanej, jest dziś na językach całego kraju. "Aktorka" i prezenterka TVP właśnie po kilkunastu latach rozstaje się z mężem - Marcinem Hakielem. A jak zasugerował ten ostatni, wszystko z powodu romansu.

Plotki o tym, że Katarzyna Cichopek znalazła sobie lepszy, albo przynajmniej inny model, krążą w kraju już od kilku tygodni. Celebrytka i jej (prawie były) mąż mieli nie komentować publicznie okoliczności rozwodu, załatwić sprawę szybko i po cichu. Hakielowi chyba jednak nie do końca pasowały te warunki, bo zaczął sypać.

Cichopek zdradziła Hakiela?

W niedziele Marcin Hakiel przed kamerami, w TVN Style oznajmił, że został porzucony i zasugerował, że jego żona ma kochanka. Już chwilę po emisji programu Cichopek miała dzwonić do męża z pretensjami, oraz mierzyć się z hejtem fanów. W końcu zablokowała możliwość komentowania jej zdjęć na Instagramie, co jeszcze bardziej podburzyło plotki - czyżby faktycznie nie miała czystego sumienia?

W poniedziałek zdarzyła się kolejna przełomowa rzecz. Jak donosi "Super Express", ktoś rozsyła do mediów podsłuchane i nagrane, prywatne rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wedle plotek to właśnie z nim romansować ma celebrytka. Reakcja obojga znów może podsycić nastroje i dać do myślenia osobom zainteresowanym cichopkoskandalem.

Kurzajewski przerywa milczenie

Katarzyna Cichopek natychmiast po ujawnieniu informacji o wycieku, miała skonsultować się z prawnikami. Głos w sprawie zabrał też milczący dotąd Maciej Kurzajewski. Prezenter ostro zdenerwował się doniesieniami tabloidu!

Skierowałem sprawę do organów ścigania

- oznajmił ostro w rozmowie z "Faktem".
Czy ma romans z Cichopek? I czy boi się, że opinia publiczna pozna pikantne szczegóły ich relacji? Tego już oczywiście nie skomentował.